Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 33 eves koromig nem voltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 33 eves koromig nem voltam novel, akkor mar ne is eroltessem?

Figyelt kérdés
Nem jon ossze egy lannyal sem. Mindig beparaztam regebben, ha egy csaj kedves volt velem. Ma meg mar egyre ritkabban beszelgetek lanyokkal.

2019. szept. 22. 13:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

#9


Mert nem vagyunk annyira rutinosak, hogy parancsszora basszunk :)


35F incel

2019. okt. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
44%

"Igen, aki 33 evesen szuz, abbol nagy csajozogep lesz.... Na persze...."

Egy normális válasz. 10-ből 1... Ez azért elég szégyen. Bíztassátok csak meg írjátok a saját nyomorotokat....

2019. nov. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%

"akkor mar ne is eroltessem"


nekem úgy tűnik te sosem erőltetted...

2019. nov. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Igyál meg két-három vodkát aztán menj el egy prostihoz,ha megtapasztaltad hogy se ő,se a puncija nem harap,akkor csak lesz önbizalmad,és menni fog nem fizetős csajjal is,bár az nyilván más tészta,de te nem a kapcsolattól,meg a randiktól tartasz ahogy látom hanem a szextől...

Viszont ha ez valóban annyira foglalkoztatott volna,akkor ezt simán megléphetted volna 18-20 éves korodban...Most nem akarok benned bűntudatot ébreszteni,(pedig sajnos fogok) a legszebb éveid kúrtad így el.Persze ez nem zárja ki azt hogy sok más öröm forrás is jelen volt az életedben,de ez azért nagy tátongó űr,a párkapcsolat meg a szex hiánya...

Szerintem minél előbb pótold,de ha megízlelted a fizetősök által nyújtott egyszerű szexet,vigyázz hogy bele ne ess,mert az meg a másik véglet..

Mást szerintem itt senki nem tudna javasolni.

2019. dec. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Így, hogy beszèlni sem mersz velük... mire váraz? Hogy amíg alszol, egy lány rád ül, és meglesz a szex? Fura...


Szerintem te nem is akarod ezt, csak az van, hogy “mert mindenki ezt csinálja, ez a normális, ez konkrétan KÖTELEZŐ”.

Ezen lépj túl.

2019. dec. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
47%
Valdd be, hogy alapjában a pasik érdekelnek, afféle Titkos Ilona vagy...
2019. dec. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezem, hogy hiányzik az életedből egy nő. Ez teljesen normális, ugyanakkor az is ha valaki egyedül szeretne maradni. Saját döntésed. Ha már így megkerdezed akkor vagy szégyenled vagy hiányzik.

Döntsd el melyik utat választod, vegyél erőt magadon és járj nyitott szemmel. Több önbizalom, akarat a változásra és jönni fog az eredmény nekem elhiheted.

2019. dec. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!