Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mért van hogy lovagló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mért van hogy lovagló sokkal hamarabb elmegyek mint missziónáriusba?

Figyelt kérdés
állva akár 10 perccel is tovább bírom lovaglósba meg szüneteket kell tartogatni 3-4 percenként is nyilván azt 30-40mp-ét megpróbálom hasznosan tölteni ne rágjon be a csaj csak jó lenne valami módszer tovább bírjam ha én vagyok lent.

2019. szept. 22. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Kedves Chris talán mert úgy jobban izgatja a prosztatad
2019. szept. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs most olvastam a többit. Talán mert lovaglóban több jut be jobban ingerel
2019. szept. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mármint a hüvely ingerlő jobban a farkad
2019. szept. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9%
Mert a ló gyorsabb mint egy öreg misszionárius.
2019. szept. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg sokkal mélyebben, szorosabban érzed a párod, amire még rátesz a látvány is, ahogy mozog rajtad, élvez téged, és a rengő mellek is izgatóak.


Próbáld meg becsukni a szemed, vagy kontrollálni magad kicsit, esetleg, lassítsatok a tempón.

2019. szept. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sokkal jobban bírom lovaglóban mint a misszionàriust, pedig segítem is párom mozgásàt, folyamatosan a popsiját, csiklóját, cicijét izgatom.

Misszionàriusban is elvagyok, de ott előbb érzem az ingert...

2020. aug. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!