Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szűz fiùk hamarabb elélvezne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szűz fiùk hamarabb elélveznek mint a nem szűz fiuk?

Figyelt kérdés

Amikor maszturbálnak akkor hamarabb elélveznek?

Es az mitől függ hogy kinek mennyi sperma jön?

Idősebb korban (50+), kevesebb sperma jön?



20l.


2019. aug. 6. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
9%

El nem hiszem h ezt tenyleg egy 20 eves csaj kerdezi,de valaszolok.


Nem,van aki sokaig veri a bret,van aki keves ideig,van aki eleve gyorsan elvez el,van aki borzaszto lassan.Annyiban mas ha nem vagy szuz h tapasztaltabbnak mondhatod magad,de ekkor is fontos h a partnerrel legyel osszeszokva.


Genetika,mennyi ideig huzogatta,mikor volt utoljara orgazmusa,


Idosebb korban nem szerintem,csak akkor mar inkabb csak csopog,nem spriccel.

2019. aug. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ja azt elfejtettem odairni hogy nem provokatìv válaszokat várok. Hogyha valakicsak jatsza az eszèt hogy milyen okos tapasztalt, az inkàbb menjen innen.

Tudtam ez az oldal azèrt lett kitalálva, hogy felehessen tenni kérdéseket, bàrmit, mivel anomim!


Tehàt kedves#2! Ha èrdebben nem tudsz vàlaszt adni, illetve segiteni akkor kérlek menj innen a kerdesem alòl.

2019. aug. 6. 18:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor szűztelenítettek az a tapasztal nő alig hitte el hogy nem voltam még nővel mert elég sokáig lovagolt rajtam mire elmentem.

Most se vagyok gyorstüzelő így 31 évesen.

Szerintem teljesen mindegy hogy szűz a fiú/férfi vagy sem. Talán kicsit tapasztalatlan.

2019. aug. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%

Kerdezo,#2 valaszoloval ne foglalkozz,nem normalis,tudom is a felhasznalonevet 👍


A maga 38% itt vergodik,mindjart betamad engem is,de nem erdekel,ignoralom.

2019. aug. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Így van😃



A szülő dolga meg az, hogy a gyerekét felvilágosítsa, hogy 20 évesen ne kérdezgessen ilyeneket.

A lényeg hogy te normális(?) vagy.

Ettől független se való sokaknak gyerek!

2019. aug. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
A moderatorok majd raunnak,aztan kitiltjak innen remeljuk.
2019. aug. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Gymnospermatophyta ***** válasza:
Nem törvényszerű. Én önkielégítéskor van, hogy sokáig bírom, de hogy erre mennyire lehetne alapozni, nem tudom...
2019. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Ha elsokent madzturbal egy fiz,az onmagarol tidja,hogy mennyire volt gyirs,menbyire volt rovid ido,..,utana mar nem "szuz,es amilyen a vàgyolyan foku az elvezet.
2019. aug. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kargor válasza:

8. válaszoló

Szüzesség terén a testi érintetlenséget értjük!

A fiatal lányok is el veszthetik a szüzességüket pl.:tampon által (úszó lányok), de attól még testük érintetlen!

(ha fére értettem a válaszod akkor bocs)

2019. szept. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!