Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tökéletes az erotikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tökéletes az erotikus masszázs?

Figyelt kérdés
Egy kicsit vissza húzódó vagyok így hát nem merek bele vágni. Arra gondoltam, hogy valami szexi fehérnemű, erotikus masszázs, gyertyák ilyesmi. De egyáltalán nem tudom hogy hogyan legyen tökéletes az erotikus masszázs :/ tudnátok ötleteket adni? Köszönöm 😊😊

2019. júl. 7. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Változó. Van ahol csúszka masszázs az alapprogram, van ahol csak sima masszázs és a végén kielégítenek vagy kézzel vagy orálisan vagy aktussal. Az orál és az aktus plusz pénz szokott lenni, ahogy a csók is. Van ahol van normális masszázspad, van ahol csak egy sima ágy. Változó, hogy mi van az étlapon. 39F
2019. júl. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bassus nem a kérdésre válaszoltam, bocsi. Engem idegesítenek a gyertyák, meg ilyen luxushülyeségek. Elég ha szerzel masszázsolajat, oszt jó.
2019. júl. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ibiza2019 ***** válasza:
1es.. ez bekerül a szilveszteri bakiparadeba xd
2019. júl. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel azt írtad, visszahúzódó vagy, így felejtsed el. Sose fogsz jó erotikus masszázst adni, mert gátlásos vagy meg tökéletesen megakarsz felelni, ugyan már. Ez nem neked való.
2019. júl. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Üzletszerűen akarod csinálni vagy csak a párodnak? Nem baj, hogy visszahúzódó vagy, a visszahúzódó lányok általában jó értékeléseket kapnak rosszlányokon, az a lényeg, hogy ne legyél finnyás és legyél szolgálatkész!
2019. júl. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5. - a páromnak szeretném csak csinálni.


Bocsi hogy rosszul fogalmaztam

2019. júl. 7. 14:10
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Várd otthon a párod már lezuhanyozva, illatosan, szexi fehérneműben. Legyen relax hangulat, kérd meg, hogy ő is tusoljon le.

Fektesd hasra az ágyon, és a lábától haladj felfele. Ne kapkodj, lassú, simogató mozdulatokkal masszírozd. Időzz el a combja belső felén, érintsd az ánusz környékét, a golyókat, illetve, ha a combja mellé van fektetve a pénisze, akkor hátulról azt is tudod érinteni, simogatni.

Igazság szerint innentől már úgysem fogsz a masszázs végére érni, mert megfordul, és lesz egy nagyon jó kis estétek. :-)

2019. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!