Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak mondjak hogy veled...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mondjak hogy veled eddig a legjobb a szex, ha nem gondoljak úgy?

Figyelt kérdés
Mindenlanynak ezt mondjak ? Bár lehet ez inkább személyfüggő😅😅
2019. szept. 22. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akár hízelegni akar, akár őszinte.. ezt akk is inkább tőle kéne kérdezned.
2019. szept. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Nem fogok senkit megbántani azzal hogy hazudjak, de azzal sem hogy lehúzzam amit/ahogy csinál. Majd a másodikra jobb lesz, mert jobban irányítok. De lehet, hogy csak én csinálom így...

42f

2019. szept. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aki ilyet mond, az mindenkinek ezt mondja.
2019. szept. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Életem... Bárkinek mondanak bármit, ha az érdek azt diktálja.
2019. szept. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem látunk egyik partnered fejébe sem - de ha nagyon sok partneredtől hallottad, akkor lehet benne valami és tényleg "jó" vagy, de ugyi voltál annyira jó magadhoz és a partnereidhez hogy alkalmi kapcsolatban mindenhol használtál óvszert :)
2019. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ertelme errol hazudni. a) ha jo volt veled akkor megmondhatja nyugodtan h nagyon elvezte b) ha nem volt jo es -megkerdezted h jo volt e de nem akar hazudni max annyit mond h jo volt -ha nem kerdezel ra akkor nem fog mondani semmit.jot vagy semmit elven

Mifele erdek fuzodne hozza? Mar ugyis ‘megkapott’ nemkell lebeszelni rolad a bugyit. Ha te elvezted ugyis lesz folytatas. Ha nem akkor nem lesz,mondhat barmifele bokot a pasi:D

Szoval szerintem ha valaki azt mondja veled volt a legjobb eddig akkor az valoszinuleg igaz.

2019. szept. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen mondják, h ha elakarnak érni nálad vmit. Vagy csak viccból. Sok oka lehet
2019. szept. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!