Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiatalok megosztják az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatalok megosztják az első szexuális élményüket a szüleikkel?

Figyelt kérdés

2019. szept. 22. 21:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

16 évesen reggel mentem haza a "barátnőmtől".

Anya már el ment dolgozni, apu volt otthon szabin.

Gyorsan beugrottam a kádba, de olyan közlés-kényszerem volt, hogy behívtam aput, leültettem a kád szélére és elmondtam neki, hogy mostantól nem szűz a kislánya.

Megsimogatta a fejemet, és mondta, hogy gondolta hogy nem a barátnőmnél vagyok, és ezért a hazugságért haragszik is, ugyanakkor köszöni az őszinteségemet, és hogy megtiszteltem a bizalmammal. Megnyugtattam a védekezést illetően. Annyi volt még a kérése, hogy ne mondjam el anyának, hogy ő már tud erről a nagy eseményről, mert rosszul esne neki ha nem ő tudná meg "elsőre" hogy nagylány lettem.:)

Azóta eltelt 24 év, és nagyon remélem, hogy az én 6 éves lányom is lesz olyan jó viszonyban az édesapjával, hogy ő is meg tudja vele beszélni - mint ahogy az enyém is tette.

2019. szept. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azt elmondtam, hogy megtörtént,de teljesen nem meséltem el miként, hogyan. Amúgy el se hitte.
2019. szept. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!