Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdtünk a barátnõmmel és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtünk a barátnõmmel és vérzik?

Figyelt kérdés
2 napja lefeküdtünk a barátnõmmel, de még most is vérzik. Ez normális? Folyik belõle a vér, ciklusa nem most lenne.

2019. szept. 23. 03:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérdések:

Hány éves vagy s ő mennyi??

Finoman bántál vele?

Felizgattad megfelelően? (Előjáték fontos a női szervezetnek!)


Ő fel volt-e készülve testileg-lelkileg-szellemileg?

Mert ha egyik is kimaradt, akkor a hüvelye nem lazul el s ha betuszkoltad neki...persze hogy vérzik.


Nem győzöm hangsúlyozni a kapkodós nyomorultaknak, hogy ha nem áll készen valamelyik fél...akkor ne tegye!


Anno én is kivártam az időmet s nekem nem volt semmi gondom.

Szívből tettem meg, úgy hogy testileg-lelkileg is felkészült voltam a fél év randi, járás után.


Viszont menjen el a barátnőd nőgyógyászhoz!

Főleg ha felsértett felület/seb van benne, mert el is fertőzödhet, mivel a hüvelyben is vannak baktériumok s be is juthat pl mosásnál/fürdésnél is.


Nem kell szégyenlősködni!!!! Első az egészség s az élet!

2019. szept. 23. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
19 finoman és igen, õ azt mondta mehet :S
2019. szept. 23. 06:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Menjen el dokihoz!
2019. szept. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

El tarthat néhány napig is

Plusz az első szex megboritja a ciklust és hamarabb is megjöhet.. na nagyobb mennyiségű lesz s vérzés akkor menjen dokihoz azért mert szivarog és tisztasági betét kell még nem kell rohanni orvoshoz. Van akinek 1-1,5 hétig is szivarok a vér első alkalom utan

2019. szept. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4


wow érdekes, ezt nem tudtam. ő is azt hitte csak pár óráig tart a vérzés max

2019. szept. 26. 22:37
 6/6 anonim ***** válasza:
33%

"Mert ha egyik is kimaradt, akkor a hüvelye nem lazul el s ha betuszkoltad neki...persze hogy vérzik."


nem tudom honnan veszik az emberek ezt a baromságot de hogy lehet be tuszkolni egyáltalán a farkat egy nem benedvesedett női nemi szervbe???


ha a csaj nincsen felizgul vagy így nem nedves vagy fél vagy mit tudom én akkor nekünk is fajna, hogyha megpróbáljuk bele erőszakolni. (Pontosan ezért nem is értem hogy hogyan lehet valakit megerőszakolni, talán sikosítóval szokták???)

2019. dec. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!