Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 19/f. Volt eddig egy hosszu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rangeroverman kérdése:

19/f. Volt eddig egy hosszu kapcsolatom, de a mostani baratnommel nem megy a szex. A mosta i baratnőm volt mar 2vel. Szeretjuk egymast de nekem nem megy a szex, a libidom sem all úgy ahogy kellene pedig nagyon vonzo lány. Tudnátok tippet adni?

Figyelt kérdés

#szeretjuk egymast.
2019. ápr. 29. 21:30
 1/3 anonim válasza:
Szerintem, tekintettel arra hogy a barátnőd már volt kettővel, neki nem lenne kifogása, hogy újra két pasival szeretkezzen. A te szexuális étvágyad pedig biztosan feléledne ha a szemed láttára dugnák a csajod. Az erekciód szupererős lehetne. Végül is az célod, hogy működjön a szex köztetek. A cél szentesíti az eszközt!
2019. máj. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, hogy hiába vonzó megjelenésű lány, és hiába szeretitek egymást, de a kémia nincs meg kettőtök között :)

Ez nem probléma, szerintem próbáljatok meg beszélgetni róla, és ha ő is úgy látja, maradjatok barátok.

2019. máj. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jól érti Stapika, hogy egyszerre kettővel? Vagy volt már két kapcsolata? Remélem, az utóbbi...

Lehet, hogy elbátortalanodtál, éppen mert hogy olyan csinos, tartasz tőle, hogy kevés leszel neki. Reméljük, van benne türelem, mert ez idő kérdése, hogy megoldódjon. Sokat segítene, ha elmondanád neki, hogy nem ő az oka, és együtt kitalálnátok, mi a megoldás.

2020. máj. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!