Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiaknál csak anyagi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknál csak anyagi helyzet függvénye, hogy lehet-e szexuális viszonyuk nőkkel?

Figyelt kérdés
2019. szept. 23. 16:25
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

In👏gyen👏PINÁT👏

In👏gyen👏PINÁT👏

In👏gyen👏PINÁT👏


Jovairom neked kérdező, hogy te legalább nem is tetteted, hogy az intim, romantikus viszony hiányzik, hanem csak a dugás.


Amúgy meg többféle képen is lehet hüvelyhez jutni (hiszen nehogy elhidd, hogy a közösen albérletet berelo fiatal párok a pénzért vannak együtt).

Lehet csinos pofikad, amivel bevonzod a nőket, lehet személyiséged, ami nem hányadék, és jó veled időt tölteni, és ha ezek nincsenek meg, akkor ja, ott a pénz is.

2019. szept. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
49%

Ezaz, nehogy fejleszd magad... minek azt?! Neked nincs hibád. Mindenki mas idióta. De te tökéletes vagy. Tudod szokták mondani, hogyha egyvalaki szembejön az autópályán az hülye. De ha mindenki szembejön az autópályán akkor te vagy a hülye. Na ezen a gondolatfolyamon továbbmenve, az a baj a gondolkodásoddal, hogy amiért NEKED vannak hiányosságaid, azért az összes nő a hibás:D Olyan baromságokat mesélsz be magadnak, hogy minden nő kva, és mind csak a pénzre hajt. Viszont amíg te ennyire tökéletes vagy a saját szemedben, addig nem fog változni a helyzeted.

Egyébként értem a helyzeted, nőként én is ilyen voltam. "A pasik csak a külsőre mennek", mondtam ezt 16-17 évesen. Ja hogy egy elviselhetetlen, hisztis, igénytelen penészvirág voltam, aki annyira kuka volt hogy 2 értelmes mondatot nem lehetett vele beszélni? Az valahogy fel se tűnt. Csak a gonosz pasik voltak a hibásak, amiért nem vették észre őtökéletességem...

Ki is maradt pár boldog év az életemből. És ha te 40 éves korodig ezt a mentalitást teszed magadévá, akkor 40 éves korodig leszel magányos, nőgyűlölő lúzer. Minél hamarabb kezdesz önvizsgálatba es önfejlesztésbe, annál hamarabb leszel boldog. Olvass, eddz, járj önismereti tréningekre, fejleszd magad, ahelyett hogy felesleges, kitalált sértéseket köpködsz a nőkre...

2019. szept. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
30%

"A külsőt nagy ívben letojják a nők."


Dehogynem, nagyon is számít nekik, maximum letagadják, mint a farokméretet.

Van ugyan olyan elmélet, mely szerint a nők a férfiak lelkébe szerelmesek, de szerintem ez csak duma.

Én nem ezt tapasztaltam, s jártamban-keltemben is csak relatíve ritkán látok csinos nőt előnytelenebb külsejű férfival.

Mindig a szemednek higgy, ne az embereknek!


Ezek a primitív magyar nők meg pláne a külsőségekre hajtanak jobban.

2019. szept. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
27%

"Ott a pont az 1-esnél. Az számít, hogy egy pasi mennyire izgalmas. Ez lehet pénz miatt is (bármit megvehet), de munkája (pl. zenész, pénzbehajtó), vagy egyszerűen csak stílusa, dumája, humora, stb. miatt.


A válasz 27%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad."


Köszönöm. Az, hogy egy 85%-ban hasznos válaszokat író válaszoló szerint igazam van, többet jelent sokkal, mint az, hogy nulla százalékra lepontozták a válaszomat ismeretlenek anélkül, hogy vállalták volna magukat és leírták volna hogy mivel nem értenek egyet. Lehetőséget adva arra, hogy az ő válaszaikat is lehessen értékelni. De gyávák sajnos ehhez.

2019. szept. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
50%
12-es. És arra mit szólsz, ha azt kaptam egy nőtől, hogy mit akarsz a szaros 120 ezerftos fizetéseddel?
2019. szept. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
40%
13-as, dupla pont.Nagyon szégyenkezve írom le, a magyar nők Európa szégyene. És ez nagyon komoly, sajnos-sajnos-sajnos!
2019. szept. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

15-ös Semmit, kevesellte, ennyi.

Ez is tovább erősíti az elméletemet.

2019. szept. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Figyu,ha pénzed van,szó szerint azt teszel a nőkkel amit akarsz,és ahogy akarod.Ha nem vagy jóképű,pénzel símán kompenzálhatsz.Lehetsz te jóképű,de ha nem tudod megadni egy nőnek a luxust,akkor otthagy.
2019. szept. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
90%

15🤦‍♀️

Az megvan, hogy attól, hogy egy nő a pénzedet akarja, attól nem minden nő olyan?

És te ahhoz mit szólsz, hogy egyszer megkaptam egy pasitól hogy mit akarok a szaros B-kosaras mellemmel? Na gondolom kb ugyanezt...

Mindkét nemnek megvannak a felszínes selejtjei, akik nem alkalmasak párkapcsolatra, mert csak kihasználják a másik felet, a külsejét, a pnáját, a pénzét, lakását, hírnevét, sbtjét akarják.

De azt mondani hogy MINDEN nő/férfi ilyen, az a te szegénységi bizonyítványod.

Ahogy az is, hogy a sorozatos kudarcok után meg véletlenül sem jut eszébe a kérdezőnek, hogy esetleg ő is tehet a dologról. De nekem mindegy, ti életetek, sok boldogságot...

2019. szept. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Szexet (egyéjszakásat vagy alkalmi kapcsolatot) simán találsz csak jó külsővel is. Nyilván ha te is otthon laksz meg a nő is, akkor a dolog logisztikája nehéz, de azt meg nem látod előre valakin, hogy van-e albérlete\lakása, mikor megközelíted, így az magabiztosabb lesz ismerkedésben, aki tud biztosítani magánszférát.
2019. szept. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!