Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiaknál csak anyagi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknál csak anyagi helyzet függvénye, hogy lehet-e szexuális viszonyuk nőkkel?

Figyelt kérdés
2019. szept. 23. 16:25
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Így van 30-as. A természet a "szépre" törekszik. Intelligens a természet, nem úgy mint az emberek 95%...full ostoba véglény!
2019. szept. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
41%
ha valaki jóképű,sikeres,az óriási előny a partnerkeresésben. ha csak az egyik felével rendelkezik,így is jó eséllyel szerez szexpartnert. viszont nagyon nem mindegy ha a külsőt tekintve kihívásokkal küszködik,ráadásul szakadt a gyerek. lehet hazudni ,és félremagyarázni,de jó eséllyel csak szöveggel nem megy sokra az ember.legalábbis olyan nőnél aki attraktív,okos, és nincsenek anyagi gondjai. persze lehet szerencséje az embernek ha egy könnyűvérű csajba botlik bele,de ez se sűrűn van.
2019. szept. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 mikeXxX ***** válasza:
53%

Soha nem fizettem és nem is fogok ennek ellenére sok nő volt mellettem !

Ja hogy én teszek érte és nem rinyálok lehet ezért vannak velem ki tudja ?

40f

2019. szept. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!