Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A használt tamponon érezhettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A használt tamponon érezhettem a sperma szagát? Megcsaltak?

Figyelt kérdés
Egy ideje gyanakszom, hogy megcsal a párom. Most menszesze volt, kidobta a kukába a tampont (ami előtt nem szeretkeztünk több mint egy napig) és ami alig volt véres, ennek másnapra nagyon büdös szaga lett. Egy másik kukában benne volt egy ugyancsak spermás zsepi. Azt vettem észre, hogy msánapra annak is ugyanolyan volt szaga, kellemetlen, állott szag, de egyforma. Mikor mi szeretkeztünk a párommal, az utána lévő tamponoknak is ilyen szaga lett. Azóta egy tampont dobott ki az véres se volt, de büdös se, viszont elötte se velem se mással tuti nem dugott, mert végig együtt voltunk. Most én hibbantam meg vagy ezt vehetem bizonyitéknak, hogy megcsalt?

2019. szept. 24. 13:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a nem semmi amikor valaki mesélte hogy az ismerőse konkrétan a nője nemi szervén érezte a karakteres összetéveszthetetlen klasszikus zöld fabergé brut 33 spray vagy arcszesz illatát.Hiú fiú ott fújta be magát vagy nyalt.
2019. szept. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy másik kukában benne volt egy ugyancsak spermás zsepi.

Ez elgondokodtató.Nem a tiéd volt?

2019. szept. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Én elég furán néznék, ha a faszim kukázna a használt tamponjaimat keresgélve... 😳😳😳
2019. szept. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Elég rendesen benne van a pakliban.
2019. szept. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Liz* ***** válasza:
93%
Jézus.. ez már egy kicsit beteges.. Ne a használt tamponjait nézegesd, hanem keress más jeleket. Hazudik neked, el kell gondolkodnia rajta merre volt mikor nem voltatok együtt, zavarba jön, kimegy telefonálni, eldugja a telefonját vagy hasonlók. Ha ezek nincsenek akkor nem hiszem, hogy van miért aggódnod. Most gondolj bele, ha nem csalt meg, akkor mit fog gondolni ha rájön, hogy a piszkos zsepiket és tamponokat szaglászod? A kommunikáció sok mindenen segít, beszélgess vele.
2019. szept. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Használt tampont nézegetsz, szagolgatsz?? Nem csoda, hogy megcsal a csajod. Csak egy normális pasira vágyik. Teljesen megértem. L.
2019. szept. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Most nem tudom mi a kétségbe ejtőbb, az hogy gyanakszol ? Vagy az ,hogy használt tamponokat szagolgatsz


26N

2019. szept. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt, nem bizonyíték, másrészt ilyen áron??? Nem tudnál valami jobb ötletet kitalálni, hogy megbizonyosodj róla...
2019. szept. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A spermás zsepi az érdekes.Ha tőled lett az ott a kukában akkor nincs miért aggódnod.Ha nem volt akkoriban akció nos akkor hogy került oda?Friss volt,beleszáradt?Neked kell tudnod.Ha nem tőled volt akkor már nem kell szagolgatnod taponokat.

No shit sherlock.

2019. szept. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
No eklektikusabb választ is tudok.Valamikor egy régi régi galaxisban 92ben Angyalföldön a bokorban szétszakadt a német csoda és be az éjjeli ügyeletre ki 10db os utáni.Következő randin talán 1 hét múlva,elmagyarázta miért vett be dupla adagot mert biztosra akart menni.Ránéztem a levélkére akkor miért van csak 3-4 szem...
2019. szept. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!