Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Véletlenül belekentem a...

Balogh Mátyás kérdése:

Véletlenül belekentem a spermam egy használt zsebipe ami már több mint két hetes volt a zsepi de csak egy picit ért hozzá és csak a széléhez (nem aids embertől van a takony) ettől lehetek aids-es?

Figyelt kérdés

2016. jan. 31. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.:-)
2016. jan. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Huuuu de meg konnyebbuktem
2016. jan. 31. 22:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Három dolog miatt biztosan nem:


1. Két hetes cucc, abban már régen elpusztult minden vírus (a tovább életben maradók is, a HIV levegőn csak pár percig életképes)

2. A HIV-vírus csak anyatejen, spermán és véren keresztül terjed, mással nem.

3. "nem aids embertől van a takony"

2016. jan. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kispotzak válasza:

Nagyon korrekt válaszokat kaptál (nem, valóban nem lehetsz aids-es), viszont a kérdésed miatt adnék egy tanácsot...


Rettentően, életveszélyesen tájékozatlan vagy szexuális téren, különös tekintettel az eü részére - járj utána, olvass utána, hiteles helyeken (orvosi könyv, stb), mert (ha valós a kérdés, nem egy humorosnak szánt provokáció) ha más hasonló témában is ennyire tudatlan vagy, akkor abból komoly baj lehet. Gondolok itt ilyen témákra, mint:

fogamzásgátlás

nemi betegségek

általában véve a betegségek terjedése

általános higiénia (basszus, NE törölgesd használt zsepibe a farkad, nem AIDS-es leszel, de attól még piszkosul nem higiénikus!) (Ja, és remélem, TE legalább kidobtad használat után azt a nyamvadt zsepkendőt...)

stb


Bocs, nem megbántani akarlak, és nem kritizálni. Nem tudom, hány éves vagy, nem ciki tájékozatlannak lenni, tényleg a te (és a lehetséges partnereid) egészsége miatt írtam a fentieket.

2019. szept. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!