Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, van köztetek olyan, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, van köztetek olyan, aki tapasztalt lánnyal szexelt elsőre és nagyon jó volt, jól sikerült? Hogy történt a dolog és mi volt olyan jó?

Figyelt kérdés

Hogy jöttetek össze a nővel?

Alkalmi volt, vagy kapcsolat?

Hányszor élveztetek le és hányszor a nő?

Hány évesek voltatok, mennyi volt ő és hány pasival volt előttetek?



2019. szept. 24. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
volt
2019. szept. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Mulatóhely.

Alkalmi.

Én 7 x mentem el. (Őt nem tudom)

Én kb. 19, Ő pár évvel idősebb, és házas.

A pozitívum, hogy egész éjjel áradozott hogy jó a f... apukám! Reggel felé könyörgőre vette, hogy mostmár aludjunk is! Neki köszönhetem a szexben az önbizalmam. (Örök hála!) :)

2021. febr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%

Még nem volt.


De ha tudsz egy ilyen lányt, akkor írj privit.


21F

2021. márc. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Azt hittem, kapcsolat lesz, de végül csak inkább egy röpke 2 hetes szexkapcsolat maradt. Anno badoon ismerkedtünk meg, egy hét után találkoztunk és elsőre le is sz... az autóm hátsó ülésén. A meglepedtségtől néhány percig alig merevedtem, aztán elengedtem magam és nagyon jó volt. Aztán majdnem minden nap találkoztunk és minden volt, imádtam a popsiját. Amúgy popsiba is szerette, sőt mindent szeretett. Első alkalomra valóra vált álom volt. Nem vette észre, hogy szűz vagyok. 19 voltam, azt hiszem, ő is annyi, nem tudom hány pasival volt, de nagyon értette a dolgát. Most már 30 vagyok.
2021. ápr. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Ő végzős mesteris egyetemista volt, de pár kihagyott évvel, tehát volt egy egy laza 10 év köztünk. Segítettem a mesteri projektjében, olyan munkát amit egy elsős is meg tud csinálni, csak idő kell hozzá. Bejött a csaj és vonzódtam hozzá. Amikor leadta a projektet áthívott hogy megköszönje, megünnepeljük a dolgot. Vittem pezsgőt és vettem gumit. Reménykedtem a legjobbakban. Bejött. Ő nem hiszem hogy elélvezett volna, de nem hiszem, hogy rossz lett volna neki, és rövidnek sem mondhatom. Nagyon fura pózokkal próbálkoztunk, tudja fene hogy miért. De jó émény volt.
2022. márc. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
gimiben megvolt a magyartanárnő
2022. márc. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Én 19, a csaj 16 de tapasztalt. 7-8 menet volt, minden formában. Sima aktus, orál, kézimunka, 69 stb. Lógtunk mindketten a suluból, felmentem hozzájuk olyan 7:30 körül, miután a szülei elmentek dolgozni, a szobájában volt egy kanapé ami hatalmasra szétnyitható volt. Szétnyitva, felágyazva várt. Friss törcsi bekészítve. Közös fürdéssel kezdtünk, már ott kézmunkázott és odavezett a kezével, ujjaztam. De ez így volt végig irányított, odafigyelt rám és mondta mi a jó, mi a nem. És még azt is hozzá tette sokszor, mi lányok ezt így meg úgy szeretjük (és tényleg úgy szeretik, tapasztaltam később másoknál).

Először beleül, ő élvezett el előbb. Utána leszállt, a szájába durrantam el.

Pihi, simi utána misszionárius, kutya itt mentem el.

Magára húzott, hú most megint dugjam meg, de lenyomta a fejem és instruált, ujjazta, nyaltam ezek felváltva. Elment. Utána 69 megfordított, ő feküdt tovább én inkább ujjaztam simogattam a punciját míg ő marokra fogta a seggem és szopott közbe, néha irányított, hogy digjam a száját... megint elmentem.

Itt már nem akart felállni és akkor pihi, kaja, egy film. Majd megjött az ihlet és folytattuk, az ölembe ült a forgószékében és meglovagolt. Ő itt ment el. Itt leszállt, szopott és behúzott a fürdőbe a tusoló alá és itt szopott tovább a tűzforró víz alatt. Nem lett beőle semmi, nekem gyakorlatilag fájt a farkam. Utána kijöttünk a víz alól, nekem pisilni kellett. Végig nézte, sőt a kezébe akarta venni közbe, de azt nem engedtem (nem tudom miért...).

Utána visszamentünk a szobájába és oldalre feküdt, és úgy hátulról kutyában kényelmesen, hosszan lassan megdugtam, ez egy ideig eltartott, majd szerintem így kipihenhette magát, mert beindult a csípőjével, a seggével és remegősen elélvezett és kivégzett engem is utoljára.

Utána még pihi, üccsi, simi és még simogatta az ernydet, vörös farkam és beszélgettünk az egészről, ki hogy élte meg. A végén rendet raktunk, elágyaztunk a törcsimet és az én ágyneműmet bebotuk a gépbe és lassan hazaértek a szülők....

2023. ápr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Én 17f voltam és egy 25 éves prosti volt3.

Óriási élmény volt utána meg mentem hozzá vagy 5..6x

2023. ápr. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39 voltam, ő 34 és szobás prosti. Fantasztikus élmény volt, még ha 10 percnél nem is tartott tovább maga az aktus. Ő nem hiszem elment, de engem kivégzett hamar.
2023. máj. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

32 voltam, tapasztalt 24 éves lány volt 6 korábbi partnerrel.

Nagyon az esetem, magasabb nyurga lány tetkókkal, akkor éppen vörös hajjal.

Kapcsolat volt és még tart is.


Szórakozóhelyen ismerkedtünk össze. Ott vesztettem el a csókszüzességem is vele, plusz mellet is akkor fogtam először.


A lakásomra hoztam fel, úton hazafelé a farkamat markolászta én pedig a punciját simogattam. Amikor felértünk, a kanapén kinyaltam a punciját és a popsiját, be is voltam indulva de amikor szopni akart az idegességtől lekonyultam, de azt mondta nem gond és együtt aludtunk. Reggel kitisztulva felébredtem és már a reggeli merevedésemet simogatta. Újra popsi és puncinyalás, ő is leszopott, szerencsére már úgy állt mint a cövek.

Kicsit rizikós volt a dolog de megbeszéltük hogy szűz vagyok, így gumi nélkül volt az első. Misszionáriusban kezdtünk, kb

1 perc után lassítanunk kellett mert majdnem elmentem, aztán kértem hogy kutyusban csináljuk mert nagy vágyam volt, a látvány és az érzés miatt kb. 1 perc alatt elmentem, megengedte hogy a puncijába mert szedi a tabit.


Aznap kb. egész nap szexeltünk. Utána mondjuk kimaradt egy-két nap mert mondta hogy kicsit sajog a puncija.


Egyrészt az élmény miatt, meg amiatt hogy egy hatalmas súly esett le rólam életem legjobb napja volt. Nem hiszem hogy bármi is megtudná ugrani.

2023. máj. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!