Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 21 éves srác.2 éve hogy...

21 éves srác.2 éve hogy szemészeti problémákal küzködöm. Foltlátásal, Boruságal, Fehér uszkálo szálkákal, Kérdésem! Valaki Tapasztalt-e már ilyet? Idegi dolog? Köze van a fogakhoz? Mert nem a leg jobbak. értelmes válaszokat várok.

Figyelt kérdés

Ezek állandoak!

szemészeten jártam semmi probléma.

neurologián épp makula.

vérvétel jo.

2 éve idegi összeropanást is kaptam.

pánik rohamjaim is voltak.

foltokrol-nagyok és fényben és sötétben egyaránt látni.

boruság-ami sötétben fényben láthato. mint amikor a tv képernyöje borus lesz.

uszkálo fehér szálka ami fehér inkáb élénk szineken láthato.



2015. jún. 15. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a fáradtság miatt van, nekem akkor úsznak foltok ha kimerült, ideges, elcsigázott vagyok. Pihenj egy kiadósat.
2015. jún. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha már két éve van akkor nem lehet ráfogni pl arra hogy fáradtság. Iszol elég folyadékot?

Akkor neurológiai vizsgálat is történt?

Keress fel másik szemészt és neurológust ezt nem szabad annyiban hagyni.

2015. jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igen rendesen iszom folyadékot!

igen neurologiai visgálat is történt épp makula volt minden. szemészeten meg nem etszer jártam és már hülyének néztek :D vicces. azt monták majd elmulik ne foglalkozam vele. egyik ismerösöm ano migrénre utalt.

2015. jún. 20. 03:14
 4/6 anonim válasza:
probálj meg magán szemészhez elmenni ne sajnáld az ilyenekre a pénzt vagy esetleg probálj meg életmodott váltani
2015. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Minden jó lesz:-)
2015. júl. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

23 éves lány vagyok, kb. ugyanez a problémám + kezdődő rövidlátás mindkét szememen, a jobb oldalin ráadásul nem is segít semmilyen lencse, úgyhogy nem tudom, mi lesz vele...

Nekem is vannak úszó homályok (már nagyon régóta), újabban ezek a diffúz kis felvillanások is. Semmelweis szemészeten voltam, csináltak szemfenékvizsgálatot, ahol két orvos is nagyon alaposan átnézte mindkét szemem, többször is. Az úszó homályokon kívül semmi eltérést nem találtak, ami retinaleválásra, vagy bármi másra utalna, ami ezeket a tüneteket okozza. Cukorbeteg nem vagyok, a vérnyomásom teljesen jó.

Mivel néha szokott zúgni a bal fülem, még arra gondoltam, hogy talán egy érvizsgálatot kellene csináltatnom, hogy ott van-e probléma. Bár a szemproblémák a jobb szememre is érvényesek, szóval...

Mindenesetre nem mondták, hogy aggódnom kéne.

2015. júl. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!