Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy olyan dolog érdekelne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hugi94 kérdése:

Egy olyan dolog érdekelne hogy tapasztalt e valaki olyat hogy a férje szülés utánn undorodna a nő testétől? Mármint a meg ereszkedett mellektől és a csíkos löttyedt lógó hasától.

Figyelt kérdés
2017. jan. 31. 18:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
38%

3 gyereket szültem, de sem a melleim nem lógtak szülés után sem a hasam nem lett löttyedt.

Olyan férjet ismerek, aki jelenvolt a szülésnél és emiatt undorodott meg a feleségétől.

2017. jan. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
46%
Jézusom, mik vannak!!!
2017. jan. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
35%

Négy gyerekem lett, de nem lett löttyedt sem a hasam, sem a mellem - igaz, hogy nem is hízlaltam fel amgam a terhesség alatt +30 kilósra!

Söt a szüléseknél is ott volt a férjem és ez sem okoz semmi gondot.

Persze valamennyit változott az alakom - mégha minimálisan is, de ezt minden épeszü férfi természetesnek veszi. Aki ilyensmi miatt megundorodik a feleségétöl, azzal igencsak komoly bajok vannak. (Az más, ha harminc kilóval nehezebb a nö, az már tényleg undorító, még szülés nélkül is)

2017. jan. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
43%
Még csak hallani sem hallottam hasonlóról.
2017. jan. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

De jó, hogy most jöhetnek ide a szerencsésebb genetikával megáldott anyukák eldicsekedni a nagy büdös semmivel...! xD Ügyik vagytok nagyon, valóban figyelemre és dícséretre méltó, önálló, saját magatoknak köszönhető teljesítmény, igazán megdolgoztatok érte! ;) Remélem, jön még egy pár sikersztori, szívesen olvasnám, hogy ki volt még olyan ügyesen terhes, hogy nem lóg a melle...

Nem, nem vagyok irigy, nem is szültem még, sőt, túlsúlyos sem vagyok... de attól még kiborító, hogy egyesek úgy kezelik az ilyesmit, mintha maguknak köszönhetnék, nem pedig 90%-ban a genetikájuknak. xD Ez kb. olyan, mintha arra lennék büszke, hogy barna a hajam, komolyan... vicc.

2017. jan. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
55%
Jah, csak hogy a kérdésre is válaszoljak: szerencsére még csak nem is hallottam ilyenről a környezetemben.
2017. jan. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Konkrét példát nem tudok, de biztos vagyok benne, hogy van ilyen. Mondjuk nekem az a véleményem, hogy ahol ez előfordulhat, ott a kapcsolat alapjaival van a baj, normális, kiegyensúlyozott, boldog kapcsolatban nem hiszem, hogy előfordulhat ilyen. Nekem egy fiam van, nem lóg semmim és nem lettem csíkos szerencsére, de ez valóban genetika kérdése és sajnos könnyen lehet egy megváltozott test a baba velejárója. Ezzel egy férfinak is tisztában kell lennie és ha nem csak egy "testként" tekint a párjára, hanem társként, akkor nem szabad megundorodnia tőle.
2017. jan. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%
Ugyan már, lányok...aki azt állítja, hogy 3-4 gyerek szoptatása után nem lóg a melle, nem változott a mellbimbója, az vagy hazudik, vagy nincs neki, ami lógjon. A többi oké, ha az ember odafigyel, de ezt tényleg nem igazán lehet befolyásolni, max utólag rendberakatni.:-) Egy normális pasi, aki tényleg szereti és társnak, nem pedig egónövelő dísztartozéknak tekinti a párját, nem undorodik meg tőle szülés után. Ahogy mi is elfogadjuk, ha idővel ritkulni kezd a haja, vagy elmosódnak a kockák a hasán.:-)
2017. jan. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
#5 - egyetertek. En 13 kg-t hiztam mindketszer, nem extrem, es ez nem is hagyott nyomot rajtam egy-ket csikon kivul. De a szoptatas! Na az tonkrevagta a cicim! Pedig nem tehetek rola, nem erzem ugy, hogy azert jartam igy, mert nem vagyok "ugyes". Engem jobban zavarnak ezek a valtozasok, mint a ferjemet. Ot nem is zavarjak. Es nem is ismerek olyat, ahol zavarna a ferjet.
2017. jan. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
97%
Ha a férj oldaláról a kapcsolat a külsőségeken alapul akkor igen, előfordulhat, tapasztalható dolog.
2017. jan. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!