Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szingli vagyok, "kanos"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szingli vagyok, "kanos" vagyok, de kapcsolatban nem kívánom? 24 N

Figyelt kérdés

Volt egy hosszú párkapcsolatom, ahol a párom nagyon jól csinált mindent, persze nem minden egyes alkalommal mentem el, de sokszor 2-3 x is egymás után.

Szakítottam vele teljesen más okok miatt. Elkezdtem randizgatni és majd megőrültem, hogy nekem le kell feküdnöm valakivel, mert nem bírom már, borzalmasan erős vágyat éreztem. Rengeteg pasit ismertem meg rövid idő alatt, de egyikkel sem feküdtem le, mivel csak pár alkalommal találkoztunk és tartottam magam "az elveimhez", illetve féltem is, hogy kevésbé lesznek jók, mint a volt párom, mert alapból kevésbé odafigyelő típusok voltak.

Végül ezért is, meg egyéb indokokból visszamentem az exemhez és utólag szünetnek nyilvánítottam ezt az időszakot. Azóta, bár vele jó a szex, nem kívánom, most pl. már több, mint 2 hete nem feküdtünk le (de csak a hétvégeket töltjük együtt). Az első párnál még igen, de elszállt az újra-újdonság varázsa.

Ő ezt nehezen viseli, mert ő kíván minden nap, régen én is ilyen voltam, nem tudom, mi változott a napi 3-4 helyett most szinte semmi vágyam sincs rá (bezzeg amikor szingli voltam, majd meghaltam). Elmondtam neki, hogy hagyjon, annál inkább nem akarom, minnél jobban erőlteti (neki is volt ilyen időszaka, de eddig pár hét alatt mindig elmúlt, de ez most hosszabb).

Közben a karrierem is próbálom beindítani és ez minden estém lefoglalja, és a gondolataim ekörül forognak, ez foglal le stb.

Ez miért lehet, hogy bezzeg, mikor lett volna rá esélyem mással és kívántam, nem tettem, most meg tudom, hogy jó lenne és mégsem? Régen nem volt ilyen probléma, nem vagyok aszexuális vagy prűd.

és hogy lehet ezen segíteni? Csak várjam ki, amíg visszajön a vágy, vagy mit kellene tennem?



2019. szept. 25. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Jelenlegi párodnak kicsi a farka. A látványa is ingert kellene okoznia egy nőnek. Ha meg kicsi nem izgulsz fel.
2019. szept. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Mindegy mi az ok, ha valamiért nem működik, nem érdemes erőltetni... Keress mást!
2019. szept. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez valahol normalis. Amikor a tested nem kaphatja meg akkor vagyakozik, ha meg ott van par alkalom utan kielegul es csokken a varazs.
2019. szept. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Belefoglaltad a sztoriba. Nincs vágyakozás. Az sem utolsó szempont, hogy a karriered lefoglal.
2019. szept. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

azért van, mert amikor szakítottál, akkor tombolni akartál, meg akartad váltani a világot, szabadnak érezted magad és ez nagyon sokszor "kanossággal" jár.

Fix kapcsolatban sokszor azért megy el ez a kanosság, mert valami stabilban, átlagosban, állandóban vagy. Ha jó a kapcsolat, akkor valamivel mindig feltüzelitek egymást, de ha nem sziporkázik, akkor beleunsz a szexbe, még akkor is, ha minden egyes alkalommal orgazmusod van.


Nálunk is vannak ilyen hetek, a párommal már elértük, hogy szinte mindig orgazmusa van, a legtöbbször akár 2-3 is (leszámítva egy 2 perces quicky dugásokat, de annak nem is az a lényege), szóval a kielégülés szinte garantált, még sem szexelünk többször, mint kezdő korunkban, amikor igen meg kellett küzdenünk a női orgazmusért. Mert hát már 10 éve együtt vagyunk és ha nem viszünk valami fűszert bele, akkor kezd laposodni egy idő után

2019. szept. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nők szexualitása sokkal összetettebb, bonyolultabb dolog, mint a pasiké. Ha nincs meg a kellő érzelmi háttér, gyakran nem is működik. Itt is hasonlóval állunk szemben. Amikor szingli vagy, egy elképzelt, idealizált valaki iránt emelkedik a szexuális vágyad. Az exed iránt viszont már nem érzel semmit, csak a régi szexek emléke dolgozik még valamelyest.
2019. szept. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!