Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jó kapcsolatban, házassá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó kapcsolatban, házasságban élni?

Figyelt kérdés
Az foglalkoztat, hogy mi a jó a párkapcsolati életben? Együtt élve is jönnek sikerek, csapások, amiket legtöbbször magának kell az egyénnek elrendeznie (itt a „társas magány”-os kapcsolatokra gondolok). Milyen plusszal jár egy kapcsolat? (A szex kevés válasznak szerintem).

2017. okt. 3. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lelki támasz, támogatás, biztatás, van valaki, aki átsegít a nehézségeken, és támaszkodhattok kölcsönösen egymásra, és mindkét fél önbizalmát, önértékelését is növeli/ fenntartja, hogy van valaki, akinek ő számít, értékeli őt úgy, ahogyan van, és szeretni is jó, hogy én szerethetek mást, hogy de jó, hogy ő létezik, és én szerethetek valakit. Amúgy egy sima ölelés is tud varázslatos lenni, sima érintés. Van valaki, aki megért, akiben megbízol, megbeszélhetsz vele mindent. Kirángathatjátok egymást nehéz fajta helyzetekből. Egy mosoly is sokat tud jelenteni. Otthon várhat a vacsi:):) Amúgy nekem még nem volt párkapcsolatom. :)
2017. okt. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Diavolino44 ***** válasza:
53%

Valaki igenyli, hogy folyamatosan legyen mellette valaki. Masok pedig nem. Egy jo kapcsolat megkonnyiti az eleted, de ritka az olyan no, aki adni akar es tud ahelyett, hogy elvenne. Nekem ez volt a tapasztalatom.

imadom a noi nemet, de parkapcsolat szintjen a legtobb esetben azert voltam mellettuk, hogy panaszkodjanak.

2017. okt. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt igazán nem lehet elmondani miért jó kapcsolatban lenni. Egyszerűen csak mindennek van értelme. Van kihez sietni haza, van kiről gondoskodni. Este azzal a tudattal fekszem le, hogy már várom a reggelt, hogy újra a páromat lássam és beszélhessek vele, közbe meg mellettem alszik. Egyszerűen mindennek tényleg értelmet ad. Jobb közösen megélni a dolgokat. Persze az se mindegy milyen kapcsolatban vagy.

Egy felszínesben lenni fölösleges. De az, amikor hót taknyosan, zsíros hajjal, lázasan fekszel az ágyban, és akkor is te vagy valakinek a legszebb, és hozza a teát....hát, remélem érthető mit akarok mondani.

2017. okt. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kb olyan a különbség (lehet hülye példa, de akkor lehet te, akinek még nem volt igazán jó kapcsolata, felfogod)

Mint amikor te gyerekként anya nélkül nősz fel.

Vágysz rá, de nem tudod milyen érzés, de azt látod mindenkinek van, egyben kívánod, de haragszol a világra, emiatt azt mondod "minek nekem anya, köszönöm szépen jól vagyok, nem is kell, semmi értelme, mert a meleg étel "kevés válasznak szerintem")

2017. okt. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!