Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kicsit beteges vagy túlreagálom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit beteges vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

A barátom állítólag odáig van az anális szexért. Hetekig mondogatta, hogy próbáljuk ki meg, hogy biztos élvezni fogom. Igaza is lett, nagyon tetszett a dolog, sokkal másabb, intenzívebb, van benne valami extra, ami nagyon tetszik, főleg amikor belém élvez. Csináltuk így párszor aztán hiába kértem már csak punciba akarta, ami szerintem fura. Nem hinném, hogy neki nem volt jó, hisz az első pár alkalom után oda meg vissza volt, hogy mennyire fantasztikus élmény. Inkább arra gondolok, hogy neki csak addig volt izgató, amíg én nem akartam. Most, hogy én kérem már eltünt számára a "varázsa" vagy nem tudom. Azt mondja nem erről van szó, de akkor mi másért? Aki odáig van érte nem hiszem, hogy egyik napról a másikra megunja. Ha igazam van és csak azért izgatta a dolog, mert én nem akartam az nem beteges kicsit? Plusz nem önzőség, hogy mikor ő akarta én belementem most meg hiába kérem nem akarja? Olyan is volt, hogy azt mondta oké csináljuk úgy, aztán mikor hozzá kezdtünk gondolkozás nélkül a puncimba tette be. És még ő nem értette miért vagyok megsértődve, szerintem elég önzően viselkedik.

24/L ő 28/F


2019. szept. 26. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
A punciba a legjobb betenni, nehogy már fura legyen, ha valaki ragaszkodik hozzá.. mert kipróbálta párszor az anált.
2019. szept. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok férfi csak addig rajong análért amig a nö nem akarja, az egyik fanatikus ismerösöm elmagyarázta az a lényeg izgalom benne hogy a nö annyira alárendeli magát hogy oda is engedi de ha nagyon élvezi a varázs elöbb utóbb elvész.
2019. szept. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%

De még mennyire hogy önző és magára gondol csak !

Pegig egy ilyen nő ha tudná hogy milyen ritka aki keri hogy popsiba is biztos nem így állna hozzá!!

f

2019. szept. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fura.. és ő mit mond, miért nem csinálja?
2019. szept. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer csináltam a volt barátnőmmel, az ő kezdeményezésére. Nagyon jó is volt, de utána meg ő nem akarta utána. Nekem teljesen megfelelt volna de nem akartam vele erőszakoskodni. A puncija is imádni való volt, és nagyon élveztem. A popsija is nagyon izgató volt, és hatalmasat élveztem bele. Szívesen megismernélek, mert én nem vagyok olyan önző mint a pasid.
2019. szept. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!