Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem elvezem a szexet de a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem elvezem a szexet de a baratom erolteti igy is. Nem akarom elhagyni, valahogy meg tudom ertetni vele, hogy ezt nem igy kene? Tanacstalan vagyok.

Figyelt kérdés
2019. szept. 28. 23:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Imádkozz többet azért hogy jobb legyen a szex.
2019. szept. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Így van...miért nem tarod be a Tízparancsolatot?!
2019. szept. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mi lenne, ha megmondanád neki? Ha egy nyelvet beszéltek, akkor valószínűleg azt megértené.
2019. szept. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki
2019. szept. 28. 23:54
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Kamu kérdés, Pistike megint éjfélkor akarja kicsapni a brét...
2019. szept. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit lehet csinálni egy olyan felnőtt emberrel, aki értetlen. Megváltozni nem fog.
2019. szept. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hogy szoktátok csinálni?
2019. szept. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod. És nagyon buta vagy, ha ez nem elég, hpgy elhagyd. Nincs megalazobb annál, mint mikor úgy kell egy nőnek rendszeresen szexelnie, hogy nem élvezi. Ne hagyd ennyire megalazni magadat! Ennek az embernek semmit nem jelentesz.
2019. szept. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy kicsit lehetnél konkrétabb!

Nem tud felizgatni, ha igen mi az oka? Durva veled? Azért erőlteti, mert változtatni szeretne, hogy neked jobb legyen? Voltál már mással is, akivel jó volt? stb.

2019. szept. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

És? mi van ha erőlteti? Ha egyszer azt mondod neki h nem akkor az legyen nem!

Beszéld meg vele h mi az amit nem élvezel a vele való szexben, és h min kellene kicsit még finomítani. Ennyi az egész

L

2019. szept. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!