Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tanácstalan vagyok, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, mit tegyek? (megcsalás)

Figyelt kérdés
26 éve vagyok a feleségemmel. Szeretem. A szex is elfogadható, de vágyom az újra. Ti megcsalnátok a pártokat? Mind a 2 nem válasza érdekel.
2018. dec. 21. 08:24
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%

a helyedben nem tenném, ha már ennyit leéltetek együtt

viszont vele is csinálhattok új dolgot ami teljesen más élmény lesz ezáltal


F

2018. dec. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Vannak új dolgok, de a punci más.
2018. dec. 21. 08:40
 3/42 anonim ***** válasza:
89%

Kedves kérdező

Ellent mondasz magadnak. Aki szereti a párját annak megsem fordul a fejében a megcsalás még 26 de még 30-50 év után SE

Nem tudom mennyire nyitott a párod de esetleg felhozhatnád a 3ast vagy a swingert. Ha ez lehetetlen de te nem bírsz magaddal mert kell az új punci, akkor a leggerincesebb módszer ha el válsz, szakitasz mert ennek félre kefe lesz a vége... Azért együtt maradni valakivel mert takarint, főz rád mossa a vonalkódos gatyáidat meg ha nincs ló jó a szamár is alapelven meg dugdod felesleges

Engedd el jobb lesz neki is

Te szabad szellemű vagy nem vagy monogám ezzel semmi baj

De akkor ne alázdd meg ezzel azt akit szeretsz csak mert az új suna kell

Ülj le és kicsit gondolkodj el ezen mérlegel mi a fontosabb

2018. dec. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Felhőcske! Mit tudsz te a férfiakról? Semmit!
2018. dec. 21. 08:46
 5/42 anonim ***** válasza:
34%

Lehet magas erkölcsi piedesztálról beszélve érvelni a hűségről és a megcsalás alávalóságáról.

De a külső kapcsolat elképesztően elterjedt, gyakori. Az esetek legnagyobb többségében nem jelenti a házasság végét, és megbocsájtással végződik.

Sohasem lehet kimondani, hogy kizárólag az egyik fél viselkedése, jelleme, ösztönei vezettek a megcsaláshoz, bár nem is egyenlő a felelősségük.

A legfontosabb, hogy ameddig lehet, diszkréten csinálják, ne okozzanak fájdalmat. Ehhez intelligencia szükséges, mint ahogyan az élet minden területén. A világirodalom, filmek, színdarabok harmada erről szól.

Tudom, hogy sok képmutató farizeus fog átkokat szórni rám, és küldi majd a piros kezet, de a tények engem igazolnak.

2018. dec. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Elgondolgadtót amit írtál. Lehet, igazad van. Ment a zöld!
2018. dec. 21. 08:57
 7/42 anonim ***** válasza:
27%

Felhőcske, a te véleményedet minimum beárnyékolja, hogy egyedül vagy, pár nélkül. A kommentjeidben azt mutatod, hogy nyílt szexusú vagy, a házasságodnak nyilván nem ez volt a kudarca. Gondolom, nem is az, hogy egy alávaló emberhez kötötted magad, pláne nem, hogy te csaltál volna, és ez vezetett volna ide.

Szerintem a bölcsesség nem ott kezdődik, hogy a szerettünknek nem bocsájtunk meg, már amennyiben van remény a visszarendeződésre. A szakításhoz az vezet, amikor nincs erre esély. Olyankor pedig a jövő már rég eldőlt, mire a megcsalt fél bekeményít.

Igazad van, amíg a szerelem magas hőfokú, addig nincs megcsalás, csakhogy ez a hőfok nem marad fönn évtizedekig. Legalábbis nagyon ritka. (Elhiszem, hogy létezik, elhiszem.) De attól még nem kell elvetni az egészet, létezik szeretet, megszokás, kölcsönösen előnyös kapcsolat, nyugodt, békés élet is. Nem mindenki vágyik az izgalomra... Azonban az nekem hamisan cseng, hogy a megcsalásnál jobb lenne a hármasozás, szvingerezés. Nem érzem a különbséget, mindaddig, amíg csak az egyik fél szeretné.

Nem vagyok meggyőzve, hogy a másik fél maga is a szakítást választaná az esetleges ideig-óráig tartó megcsalatás helyett, különösen, ha nem is szerez róla tudomást. Számomra ez életszerűtlen.

2018. dec. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
Nem voltam férjnél
2018. dec. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
78%
A 3ast illetve a swingert azért hoztam fel hogy ott lenne lehetősége a kérdezőnek új puncihoz jutni olyan kereteken belül amit a szeretet párjával meg beszéltek
2018. dec. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
85%

Felhőcskének van igaza. Mi az a sok leszólás? De komolyan. Az egyetlen egy értelmes választ ő tudta írni.


Jah, hogy azért van lepontozva, mert nem a félrekefét javasolja? Gratulálok ezzel is megnyertétek az ösztönállatok címet!


Mi a f@comnak van kiírva a kérdés, meg kikérve az emberek véleménye, ha úgy is csak le van szólva miatta az ember, mert esetleg veled ellentétesen gondolkozik?


De tudod mit? Alázd meg a párod, kurj félre mert kell az új suna. Eztakartad hallani nem? Mert férfi vagy és egy férfi ilyen. Szereti a párját, csak épp ráun, mint valami sz@ ros sörre.


Hát barátocskám, ki kell ábrándítsalak, mert egy férfi gerincesen közli az ilyet az asszonnyal, nem a háta mögött kefélget!


Amúgy meg minek kéred ki mind a 2 nem válaszát Mr. "Felhőcske te nem értesz a férfiakhoz!" ?? Azthitted majd az első nő felajánkozik neked és szét tárt lábakkal vár az új p*nci??

Hát tévedtél kis barátom! Ez a valóság, ahol sokan elfogadják, de sokkal többen el ítélik a félre kefét! És hidd el, ez nem fog változni!

2018. dec. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!