Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy fiatal fiú hogyan fogadja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiatal fiú hogyan fogadja el, hogy kicsi a pénisze és élete végéig távolságot kell tartania a lányoktól?

Figyelt kérdés
Kíméljen meg mindenki attól, hogy semmi baj a méretemmel. Én látom nap mint nap. Merevedés egy ideje nálam már szóba sem jöhet.

2019. szept. 29. 12:32
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:
A húszas éveim elején járok.
2019. szept. 29. 13:29
 22/51 anonim ***** válasza:
88%

Meg lehet növelni faroknövelő javító fejlesztő masszázs.Fejő gyakorlatok de angolul hívják jelq gyakorlatnak.PeGym oldalra keress rá.Erekciót is rendbeteszi.Amúgy haladjál andrológus magánorvoshoz.Vizsgáltassad ki magad.

Tesztoszteron kéne neked.Mindennap egyél meg egy kanál mézet.Gyömbéres kávé meg ginzeng ivóampulla.Zink tabletta.Zeller.Egészségesen kéne élned.

Könnyebb feladni ugye?

2019. szept. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell lemondanod magadról.

Ki kell vizsgálni mi lehet a probléma,itt maximum vagy együtt érző vagy gúnyolódó sorokat fogsz olvasni.

2019. szept. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:
Felejtsétek el, hogy én orvoshoz megyek.
2019. szept. 29. 13:34
 25/51 anonim ***** válasza:
54%

Sehogy. Vagy max komoly pszihologiai segitséggel.

Másként nem megy. Vagy ital és drog, de az se teljes megoldás. Tapasztalatból tudom.


36/f szűz.

2019. szept. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
67%
Két lehetőség van vagy valódi személyről van szó vagy egy kitalált karakter aki itt triggerel minket.Jó a második sem baj mert van akinek ez lehet a problémája és nem meri kiírni kérdésnek se,de olvassa és az segít neki.Peace.
2019. szept. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, én is szervi, vagy lelki bajra gondolok. Pl. már az is elég lehet, hogy ki tudja mióta a méret miatt eszed magad...ami kihat arra, hogy már merevedés sincs.
2019. szept. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
100%

Akkor minek tetted fel a kérdést?


Vagy azt vártad hogy majd mindenki egyet ért veled és helyeselni fogja hogy zárkózz be?


Nem lehet sok eszed ha inkább hagyod az életed gallyra menni,minthogy elmenj az orvoshoz.

2019. szept. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:
Mióta az eszemet tudom szégyellem a méretemet. Hosszú évek óta.
2019. szept. 29. 13:36
 30/51 A kérdező kommentje:
Másfél talán két évvel ezelőtt már volt egy kis probléma a merevedésemmel de akkor még nagyon ritkán fordult elő. Akkor volt teljes értékű merevedésem és akkor is kicsinek láttam. Azóta merevedésem sincsen és szexuális vágyam sem.
2019. szept. 29. 13:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!