Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elutasítottam a péniszmérete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasítottam a péniszmérete miatt, azóta megjegyzéseket tesz rám, hogyan állítsam le? Miért baj ha nem akarok fájdalmat?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, volt egy kapcsolatom, ami három évig tartott, szinte alig szexeltünk, mert a barátom pénisze túl nagy volt nekem. Mindig fájt, pedig mindent megpróbáltunk. Végül szakítottunk, mert számára sem volt kielégítő velem a szex. Nagy nehezen túltettem magam ezen, aztán megismertem egy másik fiút, sajnos vele sem ment a szex, borzasztó volt, fájt nagyon, jobban mint az ex barátommal. Fél éve megismertem egy harmadik srácot, vele sem tudtunk rendesen szexelni, mert nagyon fájt nekem. Ő mondta, hogy ne legyek görcsös, próbált irányítani, de egyáltalán nem voltam görcsös sőt, nagyon helyes fiú volt, tényleg akartam, de azt éreztem, hogy felnyársal, végül nem is szexeltünk. Mondta, hogy ő még ilyen szűk lánnyal nem találkozott, amikor ujjazom magam akkor egy ujjam megy be, ha kettővel csinálom akkor az már kellemetlen, hiába vagyok felizgulva teljesen. Nem tudom, hogy ez mennyire normális, de beszéltem már a nőgyógyászommal is és azt mondta, hogy nincs semmi rendellenes velem, viszont van olyan, hogy méretben nem illenek össze párok.

Ezek után megfogadtam, hogy olyan férfit fogok keresni, akinek kisebb és vékonyabb pénisze van.

Meg is ismertem egy srácot, nagyon jól alakult minden, aztán feljött a szex téma, én pedig utalást tettem rá, mekkora mérettel rendelkezik, hát persze neki sem kicsi.. mondtam neki, hogy sajnos nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak és nem akarom ezt, nem szeretnék kísérletezni háromból egyszer sem volt jó, úgyhogy inkább ne ismerkedjünk tovább. Persze erősködött, hogy ő más, mint a többi pasi, figyelmes és majd azt nézi, hogy nekem legyen jó.


Nagyon bánt a dolog, mert nem akartam vele szemét lenni, ugyanakkor tudom úgyis, hogy nekem nem működne egy átlagos mérettel sem, biztos rossz érzés neki, hogy már beleélte magát meg minden, de csak az ő kedvéért nem vállalok be egy újabb szenvedést!

Viszont azóta akárhányszor találkozunk mindig leszól és a barátjai is rossz szemmel néznek rám, mint valami rongyra, nagyon rosszul esik ez az egész, nem tudom mit tegyek, a barátnőm szerint próbálkozni kellene és idővel jó lesz meglátom, de én ezt már nem tudom elhinni, hiszen három éven át sem ment azzal a barátommal akibe egyébként szerelmes voltam!

Anyuval is beszéltem erről és azt tanácsolta, hogy menjek el pszichológushoz, hátha pszichés eredetű a problémám, ezért voltam néhány alkalommal, de a pszichológus is azt mondta, hogy semmi gond nincs velem.

Szerencsére anyukámmal jó a kapcsolatunk és mindent meg tudunk beszélni, de anyuval így még közelebb kerültünk ezáltal, elmesélte nekem azt is, hogy neki sem volt jó az első pár alkalom, végül elmondtam, hogy az első barátommal három éven keresztül próbálkoztunk, de egyszer sem élveztem, mindig fájt. Csak akkor volt orgazmusom amikor a nyelvével kényeztetett.


Bocsi, hogy hosszú lett.

Kérlek benneteket csak normális tanácsokat adjatok.



2019. szept. 29. 16:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%

Figyelj, eddig úgy volt vele, hogy a méretétől hanyatt estek a csajok, erre te nem hogy nem teszed szét neki a lábad egyből hanem még el is küldöd... nyilván megbántottad szegénykének az önérzetét.

De am tökre igazad van.

2019. szept. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajod, csak a gondviselés/sors tréfája, hogy téged nagy farkú férfiakkal hoz össze, akik meg tágabbak, azokat kisebb méretűvel.

Csak hogy ne legyen már olyan egyszerű az élet...

2019. szept. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát mekkora volt hogy fájdalmat okozott?
2019. szept. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem ra stresszelsz és izgulsz, fogadjunk hogy az aktus előtt eldontod a kis fejedben hogy fájni fog?!

Nehezen tagulsz és több előjáték kelll, ennyi. A punci tágul és nedvesedik , bármilyen meret becsusszan...

Több figyelem és gyengedseg...:)

2019. szept. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan érzésem, hogy neked az átlagos péniszméret is fájdalmat okozhat. Gondolok itt pl. egy 15 centisre. Abból kiindulva, hogy egy ujjal kellemes, kettővel már fájdalmas, na ez nehéz ügy lesz. Azaz akinek olyan rövid és vékony a pénisze, már vagy felkötötte magát bánatában, vagy esze ágába sincs ismerkedni komolyabban nővel, mert ez amit te írtál kérdező, ez ilyen 1000 -ből egy eset, akinek ilyen súlyos problémája van a méretekkel. De lehet keveset is mondtam, értsd úgy, 28 évem alatt most hallok először ilyenről, hogy valakinek ennyire fájdalmas a legtöbb péniszmérettel.

Lehet ám klasszikus szex nélkül is élni, azaz mindennek megvannak a kiváltó módszerei. Ha te minden egyéb módon ki tudnád elégíteni a párod, tehát kézzel, lábbal, szájjal, mellekkel, fenékkel, attól függően ki mire gerjed, akkor még nem a világvége. Feltéve, hogy neked bőven elég az, ha ő megujjaz, kinyal, vagy csak szeretkezik veled behatolás nélkül.

Olyan pasit keresnék a helyedben, aki a pettinget preferálja jobban, és a klasszikus szexet csak amolyan megfelelésből tenné meg. Nagy eséllyel ez valamilyen fétises pasi lenne. Most azt képzeld el, hogy sok pénisz nem csak hogy nem kicsi meg vékony, de nem is egyenes, hanem görbe. Utóbbi neked még nagyobb kínt okozhat, holott lehet, hogy nem is olyan nagy, vagy vastag.

2019. szept. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a privátokat is.

Egyben válaszolnék mindenre.

Az első barátomat nagyon szerettem és én kezdeményeztem a szexet, tudtam, hogy az első fájni fog ezért nem is izgultam rajta, de a fájdalom megmaradt a következő alkalmakra is.

Mindig kívántam őt és nedves is voltam, sokat előjátékoztunk, főleg, hogy én csak azt élveztem igazán,viszont nem rettegtem attól, hogy hű majd mennyire fájni fog, vagy ilyesmi. Most sem félek, de már tudom, hogy nekem nem kell ekkora méret.


Nem fogok beolvasni neki, mert kedves volt velem addig, szerintem csak nem hitte el, hogy valóban ezért nem akarom, vagy nem tudom, mindenesetre nem szeretnék konfliktust, így is elég rossz ez nekem.


Az első barátomnak 14 centi volt a hossza és 3,5 az átmérője. A második pasinak kicsit kisebb volt, a harmadiknak volt a legnagyobb de nem tudom mekkora. A fiú akit pedig elutasítottam, ő azt mondta, hogy 15 centi és megmutatta az ujjaival milyen vastag.


Köszönöm, de nem szeretnék ismerkedni neten!

Akik képfeltöltéses képet küldtek azokat nem nyitottam meg, de letiltottam mindegyiket! Gusztustalanok vagytok!

2019. szept. 29. 16:49
 7/18 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
70%
Jó napi kamu:D
2019. szept. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Az enyém kicsi, az jó lesz? :)
2019. szept. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"A punci tágul és nedvesedik , bármilyen meret becsusszan..."


Ez pont annyira igaz, mint hogy a Te ánuszodba bármilyen méret becsusszan kellő mennyiségű síkosítóval.

2019. szept. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

Kérdés: hány éves vagy?

A szűzességed elvesztése hogy zajlott, jó vagy rossz volt?


A nőgyógyász azt mondta rendben vagy, innentől kezdve valami rossz élmény blokkol a 100%-os ellazulásban!


Mekkora átmérő nagy neked?


Mennyire vagy nedves, mennyire termelsz odalent?


Szereted egyáltalán a szexet? Kívánod-e?

Havonta vagy hetente milyen gyakorisággal kívánod?


Sok minden összefügg.

Írj inkább privit, ne nyáladzanak a perverzek...


N

2019. szept. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!