Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a barátom orálisan kielégíteni?

Figyelt kérdés

Egyszer csináltuk az elején, meg előttem lefeküdt valakivel egyszer, vele is állítólag csinálta, de azóta nem igazán hajlandó rá. Ha én csinálom neki, azt élvezi. Hogyan vegyem rá, hogy nekem is csinálja, vagy legalább mondja el, hogy miért nem akarja?


N



2019. máj. 3. 08:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%

Van ilyen pasiban?

Én is így vagyok a párommal, és Ő a nő.

Nem is az bosszant, hogy nem csinálja, hanem az, hogy nem tudom az okát, és nem is hajlandó elárulni.

2019. máj. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Mi honnan tudnák,hogy mi jár a fejében?Kommunikáció!
2019. máj. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Lehet olyan a szagod odalent mint egy döglött halnak és nem meri közölni veled.
2019. máj. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Vannak olyan pasik akik nincsenek oda a nyalásért. Ne vedd rá semmire sem ha nem akarja. Vagy neked az jól esne ha muszájból csinálná?


L

2019. máj. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá a barátodnál, hogy miért ilyen ritkán kényeztet téged. Mond neki, hogy neked is jól esik, az amikor ő kényeztet téged a szájával.
2019. máj. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem mered megkérdezni tőle? F.
2019. máj. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ne a miértet kérdezd hanem azt h hogyan érthetnéd meg azt ami benne van ezzel kapcsolatban. nem gond ha nem csinálja utána sem, érteni szeretnéd, megismerni őt. próbáld ki, utána elképzelhető h csinálni fogja, de ha nem, legalább közelebb kerültetek egymáshoz és nőtt a bizalom.
2019. máj. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Mert nem mindenki van oda az orálért.
2019. máj. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Elmegy a cigány az orvoshoz, panaszkodik az asszony nem hajlandó sz.pni, mit tegyen? -Kenje be csokoládéval. Pár nap múlva találkozik az orvos a cigánnyal, kérdi: -Sz.opik már az asszony? -Nem -Bekented csokoládéval? -Be -Akkor? -Azóta a gyerekektől nem fér hozzá.
2019. máj. 4. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
De ugye nem tartod állandóan a szádban a farkát? Nos, amikor éppen nem, akkor nyisd szóra...
2019. máj. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!