Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lgbt. Keveset szexelünk. Én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lgbt. Keveset szexelünk. Én 21 L és párom 27 L?

Figyelt kérdés

Egy leszbikus pár vagyunk, 2 éve vagyunk kapcsolatban.

Én nagyon keveslem a köztünk lévő szexet, mostanság alig ha szexelünk havi 1x vagy akkor sem. Nem tudom mit tegyek, sokszor hoztam neki fel ezt a témát, mondtam hogy én többet igényelek ennél, nekem nem eleg a havonta egyszer vagy a kéthavonta. De mindig azt mondja, hogy fáradt vagy ehhez hasonlókat. Mégkérdeztem, hogy tetszik neki valaki más vagy megcsal-e, mondta hogy nem. Nem mintha lenne ideje mikor talalkozgasson mással, tehat a megcsalás ugrik a miérték listájából. De mégis mi lehet ennek az oka? Csak nekem van szükségem minimum 4x hetente? Nem tudom, az elején elég sűrűn szexeltünk, de ennek már több mint 1 éve...

Vissza szeretném hozni azt a játékosságot, ami minden kapcsolat elején van, de nem tudom mit tegyek. Sokat veszekszünk mostanában én tiszta ideg vagyok stressz miatt is, és szex nélkülözése miatt is. Hiányik az az énje, amikor vadul szexeltünk amikor ránk jött, hiányzik az a játékosság, a tűz...

Van valakinek valami tanácsa? Gondokoztam azon is már hogy vessek véget ennek a kapcsolatnak, hisz sokáig nem bírom már ezt. Fiatal vagyok, szexelni akarok 21 évesen amennyiszer jól esik, és nem akarok pókhálót "noveszteni". Nem tartom normálisnak a havi 1x alkalmat vagy annyit sem. Szeretem a párom, de gondolok magamra is..

Egy olyan kapcsolatba akarok lenni amelyikben kiélhetem a szexuális vágyaim is, nem csak azt hogy együtt sok programunk van stb.



2018. júl. 28. 01:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nos én voltam ilyen helyzetben és mondhatom a szexmentesség megölheti a kapcsolatot,bár mi azt tettük akkor hogy a részemről nyitott volt a dolog,mert ő is ilyen havi 1x vagy kéthavonta 1x akart szexelni és mondtam neki ,hogy ez kevés,ezért maradtunk ennél az ötletnél.Szerettem őt de nem akartam cölibátusban élni 20 évesen.

Ha viszont szereted akkor adsz neki egy kis időt,javítson ezen,te is próbálkozz.Írtad is feldobnád a dolgot,egy egy szexi fehérnemü,ilyesmi szerintem jót tenne.Ha viszont nem megy akkor menni kell tovább.


Ez csak egy saját vélemény,én ezt tenném.

22L

2018. júl. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt akkor már 1 éve meg kellett volna beszélni, 21 évesen nevetséges, hogy kb. apácaként kell éljél.

Ne nekitámadj, hogy megcsal vagy anyám kínja, hanem kérdezd meg, hogy mi változott 1 évvel ezelőtthöz képest, ő érez-e másként vagy te változtál valamiben és hogy akkor hogyan oldjátok meg ezt. Egyáltalán meg akarja-e oldani. én még azt is megérteném, hogy nincs hozzá kedve fáradtan mindig, csak alapvetően valami kompromisszumra jutni kéne. Ha 2, sőt 1 év után ár nem kíván ilyen fiatalon, annak a kapcsolatnak sok értelme szerintem nincs. Vagy a vonzalom vagy az őszinte kommunikáció hiányzik.

2018. júl. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Éreztess vele hogy szereted. Apró dolgok, ha rossz napja van egy kis meglepi, mondjuk vacsi, vagy egy kis csoki, ajandék, ha stresszes masszírozd meg. A sok kis apróság visszahozhatja a játekosságot. Szervezzetek közös programot ami kicsit másabb mint amiket eddig csináltatok.

Nem az volt a legjobb lépés hogy rátámadsz azzal hogy megcsal. :/

2018. júl. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet el kell fogadd hogy megunt megcsömörlött
2018. júl. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha a sok munkától fáradt, esetleg keressen egy olyat, amiben kevesebb a pénz/munka, de több időt tud rád szakítani. Amúgy havi 1 nagyon kevés.


31/F

2018. júl. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. júl. 28. 15:42
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy a fiúk felé kezdett orientálódni???
2018. júl. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Laly1972 ***** válasza:
0%
Rájött, hogy mégse leszbi.
2018. júl. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Szerintetek pont most 27 évesen gondolta meg magát, hogy "jaj, mégse vagyok leszbi?"

Ezek a dolgok nem így működnek, nem ébredsz fel reggel s mondod ezt, nem olyan mint a "na milyen szép nap van ma, megyek piknikelni".

2018. júl. 29. 12:26
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem azért a 2 fillérért, de én is 26 évesen jöttem rá, hogy a férfiak egyáltalán nem érdekelnek. Eléggé intő jel, hogy 1 éve alig akar hozzád érni.

De a választ megkaptad, ülj le vele őszintén beszélni az érzéseiről és annak függvényében találjátok ki, hogy mi legyen. Mást ehhez nem lehet hozzáfűzni.

2018. júl. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!