Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szexelünk ilyen keveset?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szexelünk ilyen keveset?

Figyelt kérdés
Párommal több, mint 1 éve vagyunk együtt. Szerintem borzasztóan keveset szexelünk, nagyjából heti 1 alkalommal, de van, hogy 2-3 héten sikerül ugyan ennyit produkálni. Mindig vagy fáradt, nincs kedve, vagy épp nem olyanok a körülmények. Az egész azért bosszant, mert pár évvel ezelőtt tudom, hogy elég sok alkalmi kalandja volt, de állítása szerint már nincs akkora libidója, de valahogy ez akkor is bosszant... Megcsalni tudom, hogy nem csal meg. Ő 33 én 24.

2019. szept. 4. 12:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%

Kevés infó.

Valóban fáradt lehet? - Nem mindegy, hogy 12 órás műszak, vagy egész napos punnyadás után mondja ezt.

Mit takar a "nem olyanok a körülmények"?

Gyógyszert szed?

A kapcsolat rendben van?

Mennyire stresszes az élete?

2019. szept. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

#1 nem dolgozik 12 órát, viszont esetenként van, hogy több órát utazik, azok után teljesen megértem, hogy fáradt, én is az lennék. Azonban van, hogy egész hétvégén nem történik semmi, még ha kezdeményezem sem, mondván, hogy most nincs olyan hangulatban. Mivel előtte a hétköznapokon sem szexelünk, így persze, hogy frusztrált leszek..

A nem olyanok a körülmények alatt azt értem, hogy pl. valamelyikünk családjánál töltjük a hétvégét, ilyen esetekben a nappaliban alszunk, ahol átjárás van.

2019. szept. 4. 13:03
 3/18 anonim ***** válasza:
10%
Átjárás van? Így nem is értem, mit akarnál... o.O
2019. szept. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Kulon alberletben elunk egyutt, havi egyszer szoktunk valamelyikunk csaladjahoz ellatogatni, es akkor alszunk a nappaliban.
2019. szept. 4. 13:11
 5/18 anonim ***** válasza:
57%

Egészséges, normál pasinak nem heti, 2 heti egy szex az “ igénye”.

Lehet maszturbáció függő v. fejben csal meg valakivel, es ezígy manifesztálódok ( egyre kevesbé kíván)

2019. szept. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Aha, szoval a 2 hetente 1 szex lenne a “normalis”?
2019. szept. 4. 13:22
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, egyrészt: szövegértés. :)

Másrészt nincs olyan, hogy "normális". Mármint van: az a normális, ami nektek megfelel.

Azonban azokra még mindig nem válaszoltál, hogy mennyire jó a kapcsolatotok, és mennyire stresszes az ő élete. Ezen a kettőn múlik a libidó elég nagy része.

Ha nem is válaszolsz, legalább magadban gondold végig.

2019. szept. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Fel eve kb. munkahelyet valtott, amiatt mondanam, hogy lehet stressz is az oka, plane, hogy megint tervezi a valtast, de korabban indultunk el a lejton, hiaba vagyunk meg csak 1 ev 4 honapja egyutt. Az ido elorehaladtaval csokkent az egyuttletek szama is.

Igyekszem vele naponta beszelni az erzeseirol, sokszor hullamzo a hangulata, de reszletesen nem tud vagy nem akar beszelni rola. Ha megis sikerul kiszedni belole valamit, akkor is csak annyit mond, hogy nem szereti ezeket az elvarasokat, azt, hogy meg kell felelnie. Tamogatom, ahogy tudom, igyekszem tamasz lenni mellette, es ezt ertekeli is, es sokszor mondja, hogy meg se erdemel. Lelki dolgok allnanak mogotte? Multja miatt nehez ezt nekem “felfogni”, vagyis el tudom fogadni, meg is tudom erteni, csak bosszant, hogy nem tudom, mit tegyek, hogy valtozzon.

2019. szept. 4. 13:41
 9/18 A kérdező kommentje:
Marmint, hogy valtozzon a helyzet.*
2019. szept. 4. 13:42
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a napi szintû kötelezô lelkizés nem éppen jó ötlet. Oké, hogy meg kell beszélni a dolgokat, de a minden napos vallatás túlzás. Annyit kérdezz meg tôle EGYSZER, hogy veled akar-e maradni. Ha nem, akkor tiszta ügy, szakítotok. Ha igen, akkor is foglalkozz egy kicsit magaddal, a barátodnak meg hagyj egy kis nyugtot.
2019. szept. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!