Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Előfordult már veled, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veled, amikor olyan fizetős lányt hívtál fel, az flegmán beszélt veled?

Figyelt kérdés
Ha igen az mi volt, hogyan zajlott?

2019. szept. 30. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Olyankor kell a jómodort levetkőzve alacsonyabb stílusszintre váltani, és finoman megjegyezni: "nem elég, hogy k**va, még b*nkó is".
2019. szept. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Ààą nekem volt màr személyesen is, nem csak telefonon.

Làtszott rajta, hogy nem tetszem neki.

De nagyon gyorsan leszopott, hogy vègezzünk és menjek.

Nekem.sem.ô volt az elsô vàlasztásom, de ötbôl akit hítvam ô vette fel.


30f

2019. szept. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kettő is volt. Egyikhez se mentem el, egyiknél lebeszéltem a találkozót dugóba kerültem és küldött egy szép sms-t amibe obszcén szavakkal illetett engem.
2019. szept. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen vannak ilyenek, a prostik többsége nem az intellektualitásáról, finom modoráról híres. Bár ugyebár a férfiak sem az irodalomról beszélgetni mennek, csak "üríteni".
2019. szept. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen. Én tök normálisan beszéltem vele, be is mutatkoztam. Biztos rossz napja volt vagy nem tudom. Flegma, nagyképű volt, én meg letettem a telefont.
2019. nov. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sajnos sokszor. ráálltam, hogy a rosszlanyokról csak arcosakat hívok, azok tapasztalatom szerint normálisabbak, vagy legalábbis kedvesebbek.
2019. nov. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen. Előfordult ilyen. Igazából megértem, nem lehet egyszerű meló.
2019. dec. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én kettőhöz mentem el az utolsó két hétben, mindkettő arcos volt és kedves. Csak túl szűkek voltak nekem (apró csajok), így hamar elmentem...


30/f

2019. dec. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az olyanokkal nem foglalkozom. Ha normális vagyok vele és bunkózik, akkor átadom a terepet az igazi retardáltaknak.
2019. dec. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!