Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szûz fiúval mindenképp 3...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szûz fiúval mindenképp 3 másodperces lesz a szex?

Figyelt kérdés
Egyáltalán lehet élvezni? Mennyi idô után lehet hosszabb?

2019. szept. 30. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Örülj ha egy szűz srácnak feláll a farka mert már annyi fiú küszködik merevedési problémával. Ha meg van merevedése, akkor is minimum 5 percig fogja bírni, mert a kezéhez szokott és az erősebb érzés mint a te puncid.
2019. szept. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem szabad önzőnek lenned. Aki tapasztaltabb, az is elkezdte valahol. Legyél vele türelmes. Mindenkit meg lehet tanítani, csak rá kell jönni mikor mi a jó neki, és hogyan.

Ja, és mégvalami: fo-ko-za-tos-ság! Nem szabad egyből durr bele módjára csinálni. Petting, orál, oda vissza hogy szokjátok egymást.

2019. szept. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
71%
Nekünk barátnőmmel 3,5 óra volt az első szex a felénél egyharmadánál már ő is élvezte (mindketten szüzek voltunk). Személyfüggő hogy meddig tart és hogy megy.
2019. szept. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem feltétlen... az is lehet, h az izgalomtól pont hogy egy óra után se fog neki menni :D.
2019. szept. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én alíg tudtam elélvezni 30perc utàn. Állt rendesen , de túlságosan izgultam.

Azóta sem bírtam annyit.


30f

2019. szept. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont hogy sokáig tartott.
2019. szept. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
A szűz fiúval rövid ideig tart éppen olyan hülye és megalapozatlan sztereotípia mint a szüzesség elvesztése mindenképpen fáj - egyik sem igaz.
2019. szept. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szűz fiúként inkább 30 mp. kávé és egy cigi,na úgy talán eltartott 3 percig is :D
2019. szept. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
1-2 másodperc inkább. Ahogy nyomja be, már lő is. Aztán stresszelni fog a balfaxsága miatt és fel se áll neki újra...
2019. szept. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én első alkalommal el sem mentem.


Talán csak a 3. alkalomkor és ott is kellett legalább 15 perc.


Utána egy ideig rengeteg 30-40 perces szexem volt. Meg volt pár olyan, ahol egy bizonyos idő után már megálltunk, mert túl régóta csináltuk és már mindketten kifáradtunk. Lényegében ilyen volt az fentebb említett első kettő is.


Most hogy már ötletem sincs hányszor szexeltem, de 1000 felett lehet. Kb 10 perc az átlag időm.


Az elején szerintem azért nem tudtam elmenni, mert kicsit túlmisztifikáltam a dolgot és féltem hogyan teljesítek így mentálisan nem tudtam elmenni és nem én vagyok egyedűl, regeteg férfi küzd ezzel a problémával. Nekem csak pár alkalomkor volt, mostanában meg már inkább csak akkor ha egymás után túl sokat csináltam és mondjuk 5. alkalomkor már nincs kedvem elmenni, mert már nehezebb is és csak feladom.


... de sokan vannak akik egész életükben nem tudnak elmenni egy nőben.


Szóval itt csak egy példa, hogy lehet azzal a szűz fiúval letoltok egy 60 perces maratont. Vagy éppen egy normálisabb 30 perces időt futtok.


Akár egy tökéletes 15 perceset.

2019. szept. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!