Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a magyar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a magyar fiúk japán lányokra, a japán fiúk meg magyar lányokra vágynak?

Figyelt kérdés

Anno amikor a Neotonos Évák kint játszottak Japánban megszámlálhatatlan számú japán fiú gatyája ment tönkre az állandó elélvezéseiktől.


Manapság viszont a magyar fiúk vannak hasonló helyzetben japán előadókkal, sőt rajzfilmfigurákkal kapcsolatban.



2019. okt. 3. 05:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Háááát nem'tom, de szerintem a rajzfilm figurákra nem feltétlenül indul be mindenki.

Egyébként meg azért mert mindegyiknek a másik az egzotikus, a japán ffi-nek az európai nő, az európai ffi-nek meg a japán nő.

2019. okt. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
És azok a japán rajzfilmfigurák ha jól sejtem, de nem biztos, mert még nem néztem, ártatlan gyerekarcok. Szóval itt más is van, ha így van.
2019. okt. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

megszámlálhatatlan számú japán fiú gatyája ment tönkre az állandó elélvezéseiktől.


Wtf????? Mitől megy tönkre a gatya ? Mivan ???


Amúgy meg azért mert más kultúra , más külső megjelenés , más arc vonások, más bőrszín , testalkat stb. Más, izgalmas, érdekes

2019. okt. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint a koreai csajokért vagyok oda, valószínű azért amiért a #4-es szerint a legtöbben. Bár nekem van is ismertségem koreai lánnyal.
2019. okt. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 K.L.Kiss ***** válasza:
100%

Ez úgy van a szexben is, mint a kajában! Amit mindennap eszel háromszor, az nem olyan izgalmas egy idő után, mint valami ami egészen más, de ugyanolyan jó illatú.

Talán Karinthy írta valahol, hogy azzal tudja magát vigasztalni, amikor egy igen kívánatos nőt lát, de nem kaphatja meg, hogy - Biztosan őt is unja valaki.

2019. okt. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%

Azért a japcsi csajszikák közt sok farokállitó van.

És nem mellesleg iszonyú perverzek ami egyeseknek nem hátrány.

2019. okt. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert csak az előadókat és rajzfilmfigurákat látják, élőben nem sok dolguk volt japánokkal. A hús-vér japán nők eléggé távol esnek az európai ideáltól.
2019. okt. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!