Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tekintenek az ázsiai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tekintenek az ázsiai fiúk a magyar lányokra?

Figyelt kérdés
Szerintetek választana ázsiai fiú magyar lányt barátnőjének?
2013. júl. 1. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Ferde szemmel.
2013. júl. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Ferde szemmel.
2013. júl. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Látom nem csak én vagyok ilyen elvetemült.
2013. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ferde szemmel...Köszi.

Na de most komolyan!

2013. júl. 1. 13:57
 5/8 anonim ***** válasza:
kb ugy mint az oroszlán a kretén antilopra: könnyü préda
2013. júl. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kivétel nélkül?:/
2013. júl. 1. 14:00
 7/8 anonim válasza:
Gondolom te is oda es vissza vagy az azsiai fiukert.:3 Enis.Szoval nem vagy egyedul;) Harom eve imadom az azsiai fiukat,nagyon tetszenek. Es bennem meg el a remeny,hogy egyszer azsiai ferjem lesz:) Es benned is eljen,mivel Budapesten par nap alatt kb 7-8 azsiai ferfi-europai lany part lattam:) Szoval NEVER GIVE UP! es egyebkent van egy jo kis cikk ezzel kapcsolatban. Ha erdekel,irj ram privatban es atlinkelem!;)
2013. aug. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hat en csak annyit tudok mondani, hogy nem hiszem, hogy ez annak a kérdése lenne, hogy milyen származású az illető. Ha két ember szereti egymást, akkor (optimális esetben) nem azt szereti benne, hogy európai vagy ázsiai, stb... Egyebkent tudom, hogy sok ázsiai fiú ak tetszenek a nyugati lanyok. Több barátom, ismerősöm is van Koreából, Taiwanbol, es a vőlegenyem Thaifoldi, nyaron házasodunk össze.
2015. febr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!