Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Volt már izgi élményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már izgi élményetek a párotok/barátnőtök pisilésével/kakilásával kapcsolatban? Pl. Néztétek közben?

Figyelt kérdés

2019. okt. 3. 06:00
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

5 éve volt egy román barátnőm, ott (románul) úgy hivatkoznak szlengben a szarásra, hogy "kilőni a rakétát."


Lent voltam a csajjal Mamaia-n (Fekete-tengeri üdülőhely) és a tejturmixtól rájött a szapora (utána jött rá, hogy laktózérzékeny)


Másfél éves kisöccse pelusát tette a seggéhez, abba robbantott, aztán bedobta a kukába.


Nevetett rajta, hogy felállt a farkam ettől és kiverte a bungalóban az ágyon fekve.

2019. okt. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
nem, szerintem undorító
2019. okt. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
csajommal többen voltunk a közeli erdőben gombászni. jócskán lemaradtunk a többiektől,miközben hangos hahó merre vagy kiáltással jeleztünk a többiek felé. nőmre rájött a pisilés, már épp bokor után nézett,mikor megdöbbenve szóltam neki,mégis hova akar még menni. erre "jó,de ne nézz ide" suttogással már tolta is le a bugyit,én pedig naná hogy odafordultam. a kissé dühös nézés,és a tény hogy pucéran ott guggol,pisil előttem,olyan merevvé tett hogy mire húzta fel a bugyiját már ott voltam mögötte. értetlenül nézett hogy most mi van,erre a kezét a kemény farkamhoz tettem.mire elkezdte hogy meglátnak a keresztanyuék. erre én-nem tart olyan sokáig- pár lépésre tőle volt egy fa odatipegtünk,kezem a nedves punciján,mellén,nyakát harapdálva döngettem,csak úgy csattogott :D érdekes,később mikor összefutottunk a keresztanyjáékkal zavartan bámultak mindenfelé,csak ránk nem. valamiért többet nem is hívtak magukkal. persze mwgkaptam hogy tuti megláttak minket,de én arra fogom hogy nem akarták hogy felszedjük előlük a gombát...
2019. okt. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Sosem nézném,undorodnék tőle. A sz...r az sz...r, akkor is,ha szép nő csinálja. Gusztustalan,beteg ember aki ilyesmire izgul! F.
2019. okt. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Papanek ***** válasza:
Volt.Egész közeli élményem is!
2019. okt. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%

#5 Anonim oldal. Mesélj. m(._.)m

( De ne privátban )

Mellesleg én pl nem is tudnék úgy tojni, hogy néznek.


22L

2019. okt. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!