Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgatja a férfiakat, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgatja a férfiakat, ha két nőt szenvedélyesen csókolózni látnak? (18L)

Figyelt kérdés
Mi olyan izgató ebben? Voltam már egyszer egy hármasban és mikor megcsókoltam a másik csajt a srác eszméletlenül beindult.

2019. okt. 3. 15:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nem tudom, engem ez nem izgatna.
2019. okt. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
35%

Miért izgat téged egy kisportolt testű jóképű pasi?


A válasz: Csak. Ösztönből.

2019. okt. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mert egy nő élvezkedésének a látványánál két nő élvezkedésének a látványa még jobb.
2019. okt. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Zsoltmester ***** válasza:
Hát engem egyáltalán nem érdekel.
2019. okt. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, sőt kifejezetten megöli a vágyat azonnal
2019. okt. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
68%
Biztos az tetszett neki, hogy végre élőben is láthatott k**vákat.
2019. okt. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Attól hogy belemegyek egy hármasba, ahol mindkét félben megbízom miért lennék k****a? 😂 😂
2019. okt. 3. 15:53
 8/28 anonim ***** válasza:
26%

Többféleképpen is eltudnám magyarázni, de mivel te már most azt hiszed, hogy valami istenség vagy, s emellé végtelenül buta vagy, plusz a sok szánalmas nyárcsorgató lúzer melléd állna, amitől te még inkább magabiztosabb lennél, inkább nem erőltetem magam :)


Esetleg annyit megjegyzek, hogy szó szoros értelemben nem vagy k**rva, mert nem kapsz pénzt ezért, de nincs tartásod, nincs jellemed, az egész egy sz*r személyiségre utal. Annyi vigasztal, hogy az ilyeneknek - hazudjanak bármit is - úgy is rossz életük lesz és nem fogják jól érezni magukat :(

2019. okt. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
14%
Igaz, te nem qva vagy, hanem ribi, mert nem kértél pénzt a hármasért.
2019. okt. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
80%

A 8.-nál nagyon félrement az élet.

Sajnálom őt,csak azt nemértem miért vetitiki a világ fájdalmát másra.


Na 1nő szép. 2nő szépek. Ha smárolnak és élvezik akkor még szebbek. Kiaz akinek nem tetszik 2szép sexi nő aki a társadalmi gátlásokat levetkőzve élvezik egymás társaságat...is.

2019. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!