Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgatja a férfiakat, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgatja a férfiakat, ha két nőt szenvedélyesen csókolózni látnak? (18L)

Figyelt kérdés
Mi olyan izgató ebben? Voltam már egyszer egy hármasban és mikor megcsókoltam a másik csajt a srác eszméletlenül beindult.

2019. okt. 3. 15:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Vicces, hogy pont a nyolcvanas éveket hozod fel. Pont, amikor hippinek meg füvesnek volt menő lenni. De ennyi erővel felhozhattad volna a középkort, mert olyan szép lovagias, csak éjszaka a trúbadúrkák feljártak dugni. Vagy felhozhatod az emelkedett ókori görögöket, amikor elfogadott volt melegnek lenni és gruppenbe nyomni. Hiába tartod idillnek azt, ami volt, már nem lesz soha ugyan olyan. Mert az élet változik, és ez nem rossz dolog. Te sem tudod megindokolni, hogy miért rossz a szex. Csak dobálódzól olyanokkal, hogy nincs a kérdezőben tartás, meg hogy hogy képzeli, hogy egyáltalán megkérdezi (?). A te képzeletbeli 18 éves lányodban is felmerülne. Mert miért ne?


A te erkölcsi, etikai kódexed - nem másoké. De ha mást nem bánt vele, akkor mégis téged, pont téged, miért zavar?

2019. okt. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

"...Az én hibám, hogy képes vagyok úgy is jól érezni magam, hogy azt nem mások kárán teszem, hogy nem a jövőm kárán?..."


Nem hiszem,hogy a sex mint olyan nem káros sem az én sem más jővőjére nézve.

Akkor sem ha a barátnőm a barátnőjével a csókolozik és én nézem.

Az elmúlt 16évben nem láttam ennek káros hatását. Mert bizony akkor is volt ilyen. A csajok pedig,hát ezt nem tudom az egyik biztosan boldog most diplomázott azzal talán nem rontotta el senki életét. A másik anya lett...bár többet nem igazán tudok róla. Majd megkeredezem,hogy a leszbi csók miatt csúszott e félre az élete,ha félre csúszott.

2019. okt. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%

#23


80anas években nem volt menő hippinek lenni, réteg dolog volt, de a hippiket összehasonlítani azzal ami ma van, ne haragudj nevetséges. Bár fogalmam sincs mit csináltak a hippik, nem ismertem őket.


Soha nem volt idili semmi sem és valószínűleg nem is lesz, bár mindig szeretem azt mikor az szolgáltatja valaminek az alappillérét, hogy régen már volt ilyen. Mindjárt kimegyek zsidókat gyilkolászni mert holokauszt is volt.


De könyörgöm, NEM A SZEXEL VAN BAJ, A SZEX NEM ROSSZ, én nem erről beszélek. Elmondtam már, hogy de bánt vele. Amíg egy társadalomban élünk, és már rég elhagytuk a törzseket, meg a kolóniákat a globalizáció miatt igenis árt másoknak, árt nekem. Ezért zavar. Ez kb olyan, mintha elkezdenél azon lovagolni, hogy áh kit érdekel, hogy mindent lebetonoznak, minden városba kivágják a fákat, mert ugye most ez az aktuál helyzet. Gondolom a kertedbe nem törnek be és vágják ki a fáid, csak közben a bolygó kihal. Itt nem a bolygó hal ki. Közvetve nem ártanak neked, csak közvetetten. Annyi a különbség jelen "fakivágással" nem a bolygó hal ki, hanem a társadalom rohad el. A kettő egyébként nem zárja ki egymást.



Ezt üzenem neked és a többi hasonszőrű válaszolóknak is, ha nem lennétek ilyen faék egyszerűek, képesek lennétek mondjuk globálisan gondolkodni a saját kis együgyű önző életetek helyett, akkor ez egy teljesen egyértelmű dolog lenne számotokra. Persze itt magyarországon, ahol a nagy emberek félnek, ha lelépnek magyarország pereméről akkor lezuhannak a világból, hogy is számíthatnánk ilyen dologra. Csak legyen foci, lehessen panaszkodni miközben sz**runk mindenre, és az legyen a lényeg, hogy túléljük az életet. Megértem.


#24


Diploma = Boldogság? Hatalmas ambíciók. Máshol alap minimum két nyelvtudás, meg jó élet van. Itthon ha van sz**os diplomád, akkor elértél valamit. Persze tudom, hogy míg így is a nagy többség ezerte rosszabb helyzetben van, és ez őszintén elszomorít. (Nekem is van diplomám, és? Nem itt áll meg az élet).


Egyébként majd kérdezd csak meg, hogy jól érzik-e magukat a bőrükben. Majd számolj be mit mondtak. Majd mondd el, hogy tényleg mosolyogtak, vagy csak mosolyogni próbáltak.

2019. okt. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Es mégis te vagy az, aki visszatér veszekedni más boldogságán. Mert te, a nagy és sikeres, semmiképpen sem 'egyszerű' ember, te aztán nem vagy 'tipikusan magyar'. Szánalmas vagy.
2019. okt. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Abból, hogy valaki neadjisten megéli az egyik szexuális fantáziáját egyszer a kib#szott életben (vagy akár többször, semmi közöd hozzá), nem következik egyből, hogy az illető képtelen uralkodni az állati ösztönein. Szimplán nincs oka arra, hogy erőt vegyen magán, tekintve, hogy rohadtul nem károsít meg vele senkit, sem személyesen téged, sem az emberiséget kollektíve. Akkor lenne igazad, ha mondjuk nemi erőszakról beszélnél, amely abból az okból következett be, hogy az elkövető a farka után ment gátlástalanul (ahogyan te fogalmaznál). A logikád mentén erkölcstelen görény az is, aki nem ül óriáskerékre, mert tériszonya van, elvégre a félelme a halálfélelemből ered, a halálfélelem pedig a túlélési ÖSZTÖNBŐL, az meg milyen állatias dolog már, pfúj. Nekem is a k**va anyámat, amiért megettem most egy szelet szilvás pitét annak ellenére, hogy este 6 után nem lett volna ajánlatos. Megkívántam, ösztönlény vagyok. Holnapra a világ erkölcsi fertővé hanyatlik miattam.
2019. okt. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Mondmár el mi a frászkarikával károsít személyesen téged?

Talán az ágyadban kefél és nem tudsz tőle aludni vagy mai a pits4?

2019. okt. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Ha már ott voltál a szituáció közepében, akkor miért nem kérdezted meg tőle? :D Szerintem egyszerűbb lett volna, azok a válaszok, amik arra utalnak, hogy az írójuk rendelkezik szövegértési készséggel, eléggé egy irányba mutatják, de ez valamennyire csak személyfüggő. De az én meglátásom szerint is egyszerű matek; egy nő izgalmas, két nő, kétszer olyan izgalmas.


Az 57%-os válaszolót pedig mikor szándékozzák végre moderálni? Direktben csak pattog, provokál, és nem a feltett kérdésre válaszoló válaszokkal telespameli a kérdést, halmozottan megszegi az oldal szabályait.

2019. okt. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem igaz, de amúgy meg úgy is visszajövök. Jelentgess csak :).
2019. okt. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!