Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora esély van arra, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora esély van arra, hogy nem igazán fog fájni az első?

Figyelt kérdés
Tervben van az első alkalmam és mindenki mondja, hogy az első szex borzalmas, véres és iszonyúan fáj. Én nem annyira aggódom, üert eszméletlenül kívánós vagyok már és egyszer feldugtam egy nagyobb tárgyat. Igaz feszített, de annyira felizgultam, hogy nem fájt, szinte simán lovagoltam kicsit. Mekkora az esély, hogy elkerülhetem a nagyobb fájdalmakat és élvezhetem az első szexet is? 18L

2019. okt. 3. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Számold ki a binominális tétellel
2019. okt. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a mindenki nem mond igazat. Ha te nem vagy ráparázva, felizgat a partnered, ráadásul a szűzhártyád már nem épp, akkor nem szabad, hogy fájjon, és nem fogsz vérezni sem. Figyelmes legyen a partner, és óvszerrel csináljátok.
2019. okt. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy rendkívül káros negatív sztereotípia hogy az első alkalom fáj v. nagyon vérzik. Saját magát beteljesítő negatív jóslat - ha rágörcsölsz, hogy fáj, akkor tudat alatt összeszorítod a hüvelyizomzatod és tényleg fájdalmasabb lehet.

Engedd el magad, megfelelő partnerrel, aki figyelmes nem fog fájni, sőőőőőőőőt. Azért használjatok óvszert is, egészségetekre :)

2019. okt. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő, de az alapján, amit írsz, nem tartom valószínűnek, hogy pont neked fog eszméletlen fájdalmakat okozni.
2019. okt. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem fájt, csak egy nagyon kicsit, szóval abszolút van esélyed:)
2019. okt. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat:)
2019. okt. 3. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!