Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex, párkapcsolat, szüzesség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex, párkapcsolat, szüzesség?

Figyelt kérdés

Én 19 éves fiú vagyok. Eddig 4 lánnyal (jártam), köztük eggyel komolyabban is. Nem régiben szakítottunk, mert rájöttem, hogy nem nagyon mutatja ki az érzéseit irántam. Én elfogadtam őt, de én éreztem hogy nem ő az igazi. Visszahúzodó volt, olyan mint én, és ez nem igazán tetszett. Az olyan lányokat szeretem, akik nem félnek kimutatni érzéseiket, de hűek a párjukhoz, viszont nagyon fura ember vagyok: Még szűz :( , kicsit okosabb az átlagnál, viszont sokkmindennel nem vagyok képben, kicsit kocka(szeretek játszani), de komolyan veszek dolgokat, sokkal érzelmesebb mint a többi fiú, ugyanis a családom eldobott minket, és nevelőszülőkhöz kerűltünk. De ez nem jelent semmit, szeretnek, és gondoskodnak rólunk, ebből kifojólag szeretem az értelmes, gondoskodó lányokat. A hosszú hajért megőrülök. A lényeg hogy szinte nincs olyan lány aki megfelel, mert valamiért az elnyomott lányok nyomúlnak rám. Én barátkozuk velük kihozom a maximumot, támogatom őket, meghalgatom, és törődük velük. És ettől "belémszeretnek", de én nem szeretek beléjük. Nem dohányzom, nem iszok, nem vagyok kövér. 173cm magas 60kg nem hízok. Sportolok. Segítő kész vagyok. Na de ez mind csak köret. Szeretnék lányokkal beszélgetni, de nem merek megszólítani eggyet se. És mostanában nagyon szomorú vagyok. Nem vagyok valami jó képű, és menő, lényegében átnéznek rajtam. Meg én csak SZŰZ lánnyal szeretnék együtt lenni, hogy mikor eljön az idő, átadhasuk magunkat egymásnak. Van valami tippetek, hogy hogyan beszélgessek, esetleg miről a lányokkal? Nem járok el bulizni, így annyira nem könnyű. Jelenleg tanulok, és amikor kell dolgozom is.


Az okoskodó emberek kíméljenek. Nem hattok meg azzal, hogy egyedűl maradok. Meg hogy nincs ilyen. Lehetetlen hogy egyedűl legyek ilyen sznob, vagy esetleg én legyek egyedűl olyan férfi aki törődik a nőkkel.



2019. okt. 4. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Hidd el ,hogy nincs semmi extra recept, pont ez a lényeg... amit leírtál, az alapján te teljesen rendben vagy, nyilván még " érni" fogsz, hiszen nagyon fiatal vagy. Biztos vagyok benne, hogy meg fogod találni előbb utóbb azt, aki valójában illik is hozzád, de ne koncentrálj sosem olyan dolgokra, hogy miről KELL majd velük beszélgetni, nem KELL velük beszélgetni, hanem majd beszélgetni fogtok, amiről fogtok. Szerintem sokkal fontosabb az, hogy eddigi tapasztalataidat próbáld meg rendszerbe foglalni, és nézz vissza, hogy mi volt az, ami esetleg hibás döntés volt, vagy túl korai, vagy túl kései döntés volt. Ha már ezt megteszed, akkor egy sokkal letisztultabb személyiséggel fognak találkozni azok a lányok, akiket a sors majd elég sodor, és te is sokkal sallangmentesebben fogod megcsinálni azokat a lépéseket, amit korábban máshogy csináltál.

Azt ismerd fel, hogy ez egy tanulási folyamat, a párkapcsolatok jönnek mennek szinte mindenkinél ebben a korban, az a lényeg, hogy tanulj belőle, hogy utána egy jobb párkapcsolatot tudjál kialakítani és fenntartani...

2019. okt. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

Kevés a Szűz lány ritka aki 8 általánosból úgy ballag hogy még szűz. És az meg még ritkább,hogy egy lány 18-20+ évesen is az legyen. Van de nem sok... kicsit add le az igényeket mert ha meg lesz egy lány akivel minden klappol akkor meg Őt azért dobod mert nem szűz? Kicsit rendezd át a gondolkodásos, mert az évek telnek és múlnak

A végen meg egyedül szűzen fogsz meghalni mert senki nem felel meg neked

2019. okt. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne törődj a kettessel, hülyeségeket ír. Teljesen normális elvárásaid vannak és baromi sok lánynak te lennél az álompasi, csak még nem találtad meg akit keresel. Am, nem gáz, hogy nem bulizol, mert bárhol összefuthatsz életed szerelmével. De komolyan, csak ne görcsölj rá
2019. okt. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha már 4 lánnyal jártál, akkor az 5.-el kezd pontosan úgy mint az előző néggyel, akkor már tudod a "titkot". Abban aztán mi a furcsa, hogy szűz vagy? Az emberek 100%-a az születése pillanatától kezdve - egyébként sincs a homlokodra írva.

Ha csak szűz lányt keresel a te dolgod, de ezzel szűkíted a lehetőségeidet. Ha találkoznál egy lánnyal, aki csinos, kedves, jól megértitek egymást, teljesen odalennél a személyiségéért, mindennéért akkor nem kezdenél vele csak azért mert pl. 2 évvel ezelőtt lefeküdt valakivel akivel azóta már nem is beszél???

2019. okt. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy kicsit naív vagy...
2019. okt. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszaitokat. Egyébként tudom hogy naív vagyok, és azt is hogy leszűkítem a kört. De tényleg fura vagyok, és nekem a lelkemnek az furán esne. Mondjuk úgy hogy ez egy saját vallás szerű izé. De ha találnék egy lányt aki nagyon tetszik, és esetleg nem szűz (persze nem szarrá kefélt) akkor nem lenne vele gond. Csak hát az ilyen lányok akik jobbak, már mind foglaltak.

De nagyon hasznos mindeggyik válasz. Köszönöm!

2019. okt. 4. 13:25
 7/7 anonim ***** válasza:

1; " rájöttem, hogy nem nagyon mutatja ki az érzéseit irántam."

Mi a túrót mutasson ki szegény lány, ha nincsenek irántad érzelmei? A nagy semmit? Na csajon verd el a port, ha képtelen vagy magadba zúgatni, bameg.

2; Szóval te okosabb vagy az átlagnál? Édes jó istenem, akkor milyen az átlag helyesírása? Vesszőből nem csak hímvessző létezik, bameg.

3; Leírod, hogy mekkora ász vagy, milyen segítőkész, törődő, aztán meg tőlünk kérdezed, hogy miről beszélgess velük, bameg?

4; Folytassam, bameg?

2019. okt. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!