Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmnek egy szex alatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek egy szex alatt nagyon sokszor van orgazmusa, volt már részetek ilyenben?

Figyelt kérdés

Az első van meg neki kicsit nehezebben, vagy is mondjuk úgy, hogy annyira nehezen mint bármely más nőnek, de utána viszont a második és az ezt következők már elég könnyen elérhetők, ha én sem adom fel, és elég kitartó vagyok (mert ugye nem könnyű tűrtőztetni magam, ha épp tombol alattam a barátnőm).


Ahogy olvasgattam ez elég ritka a nőknél, szóval örülök neki, de azért csodálkozom is. Nem vagyok egy ló méretű, így még érthetetlenebb


Lányok, aki esetleg ilyen cipőben jár, mint a barátnőm, tudna írni róla hogy ő hogy éli meg?


2019. szept. 22. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mikor van 1 orgazmusa lehet annyira érzékennyé válluk h kisebb inger is elég neki a többihez ez ritka én max 2x tudok el menni 1 aktus alatt . De az első a legintenzívebb. Pozitívan élem meg
2019. szept. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Nekem baromi sok orgazmusom van N
2019. szept. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Spoiler: férfiaknál még ritkább.
2019. szept. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez így van, az első orgazmust a "legnehezebb" elérni, onnantól kezdve pedig el tudsz menni végtelenig, mondjuk van már egy olyan pont, ahol nagyon érzékennyé válik és nem esik már jól. Persze az első orgazmus a legjobb érzés, a többi meg mindig fokozatosan egy picit kevésbé (nekem)
2019. szept. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!