Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyre jobban megjön a kedvem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobban megjön a kedvem a sugarbaby-daddy kapcsolathoz?

Figyelt kérdés

Csak tudom, hogy ezt mennyi ember elítéli.

Nektek mi a véleményetek róla?



2019. okt. 4. 20:12
1 2
 1/14 October15 ***** válasza:
100%
Kapcsolatnak nem nevezném max akkor ha a prosti - vendég viszonyt üzleti kapcsolatnak hívjuk. :D Ettől függetlenül pont nem tud izgatni. Nekem nincs annyi pénzem hogy daddy legyek, nem nézek úgy ki hogy eltartsanak érte szóval nem érint. :D
2019. okt. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki arra költi a pénzét, és azzal tölti a szabadidejét, amivel akarja. Ha mindkét fél kölcsönösen boldog egy ilyen viszonytól, akkor egészségükre.
2019. okt. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én pont egy ilyen lányt keresek..

26F

2019. okt. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell róla beszámolni és nem kell a csajt társaságba vinni, akkor nem lesz aki elítéljen.
2019. okt. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A lány én lennék.
2019. okt. 4. 20:30
 6/14 anonim ***** válasza:
33%

El bírnád viselni hogy beléd ürít s térdelni,

És hiába nincs hozzá kedved mosolyogva kell megtenned?

2019. okt. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki pénzért, előnyökért, anyagiakért létesít szexuális kapcsolatot azt tudod hogy hívják. A sugárbaby is ilyen, csak nem minden menet után számláz, hanem a lehető legtöbbet próbálja a kuncsaftról lehúzni. Nem ítélem el, csak jobb tisztázni a fogalmakat :)
2019. okt. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Egyre jobban? Ezek szerint már próbáltad?
2019. okt. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem biztos, hogy tisztában vagy azzal, hogy, hogy is néz ki egy ilyen kapcsolat. Egy cikket olvastam erről, nem saját tapasztalat, de nekem sokkal életszerűbbnek tűnik, mint amit a kislányok elképzelnek maguknak. A daddyk többsége öreg/ronda/dagadt stb, amelyik nem, azoknak nagyon különleges kéréseik, fétiseik vannak. 0-24-ben rendelkezésre kell, hogy állj, akár kedved van, akár nem. És ők sokkal többet kiszednek ebből a kapcsolatból, mint amennyit beleraknak, amennyit te kapsz végül. Szóval ez inkább ráfizetés, és még ki is vagy használva. De sok szerencsét.
2019. okt. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem mennék bele ilyenbe, de az nagyon vonz h egy nálam idősebb pasi parancsoljon nekem, és azt keljen csinálnom amit ő mond.


Nem kérek privit!

2019. okt. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!