Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek a sugarbaby...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a sugarbaby életmódról?

Figyelt kérdés

2019. jún. 20. 12:32
1 2
 1/16 jonwick ***** válasza:
50%
Nem lehet mindenki megyéspüspök vagy bankigazgató, valakinek ezt a munkát is végezni kell.
2019. jún. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 StevenUp ***** válasza:
48%
Ha van olyan hülye aki ezért fizet az meg is érdemli amit kap érte "lényt"
2019. jún. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Én is éltem így egy ideig, mikor még az egyetemen elsőéves voltam. Azelőtt sem ítéltem el az ilyen csajokat, magamat sem ítéltem el akkor mikor csináltam, és valószínűleg nem is fogom megbánni. Mindenki úgy jut pénzhez ahogy tud. Természetesen szeretek szexelni, olyan pasit választottam aki számomra helyes, és emberileg is érdekel, hajadon, szóval majdnem párkapcsolatban voltunk. Persze őt nem zavarta hogy fizetni kell, tudta hogy nekem ez az egyetemre/megélhetésre megy, és nem pl luxuscikkekre.
2019. jún. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%

Van egy olyan érzésem, hogy hamarosan jön a sugarbaby #metoo is.

Ezek a csajok majd könnyes szemmel fognak sírni a TV stúdiókban, hogy mekkora áldozatok voltak. Úgy gondolták, hogy a társaságukért kapnak támogatást, a szex már max. szimpátia alapon lesz, akkor is pont úgy, akkor és annyi ahogy nekik jó.

Ehhez képest meg szexbabaként használták őket, gyakran erőszakosan is. A sugarbaby életforma miatt voltak kénytelen drága lakást bérelni, sokat költeni ápoltságukra, ebben nekik semmi boldogág nem volt, sőt lelkileg belebetegettek abba, hogy mindenben a topcsaj külsőségeket kellett hozniuk. A legszörnyűbb az egészben, hogy az őket terrorizáló, durva erőszakos férfiak egy pillanatig sem mutattak lelkiismeretfurdalást, akkor amikor őket keményen tolták, pedig közben hullottak a könnyeik...

2019. jún. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
A prostitúció egyik formája, hiszen pénzért szexel. Mindegy hogy ezt hogy színezi ki, ez van.
2019. jún. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ez az intézmény jó dolog mert kölcsönösen kiszolgál érdekeket és ha a két ember emberileg számba vehető akkor nem látok hátulütőjét a dolognak. Sajna nekem nincs ilyenre financiális keretem de vannak vágyálmaim ilyen irányban is. :D

37F

2019. jún. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
Ha szép lennék, nem lennének megélhetési problémáim :D
2019. jún. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 StevenUp ***** válasza:
100%

#4


Szívemből szólottál

2019. jún. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Flan ***** válasza:
91%
Nekem az a véleményem,hogy kár volt a sima prostinak ilyen hangzatos nevet adni.Dolgozni is ellehetett volna menni az Egyetem mellett,sokan dolgoznak is.Akinek csak ez az egyedűli megoldás a pénzszerzésre,abból nem lesz normális értékekkel bíró nő sosem.Igazi családja sem lesz,mert minden férfiban csak a lóvét látja,és hogy hogyan tudja majd az a férfi a későbbiekben eltartani a diplomás prostit.
2019. jún. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%
Én szeretem csinálni, mert meg válogatom kikkel vagyok.
2019. jún. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!