Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezek szerint nem nézek ki jól?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint nem nézek ki jól?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, és eddig 3 lánnyal voltam együtt, de egyik sem volt barátnőm. Neten ismertük meg egymást. Eléggé rossz érzés hogy barátnőt nem találok, amikor pedig arra vágynék, nem csak simán szexre. Pedig szerintem jó ember vagyok. De nem tudom miért nem tudok párt találni.

Ennyi idősen nagyon lemaradott helyzetben vagyok? Tudom hogy nem verseny, de idegesít hogy csak ilyen "kapcsolataim" voltak.


2019. okt. 5. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:

A külső nem annyira számít ilyenben. Ha már lefeküdtek veled akkor tuti van elég jó külsőd egy kapcsolathoz.

Esetleg csóró vagy, munkanélküli, kifejezetten tanulatlan, bunkó, vagy csak kellemetlen személyiség?

Ha egyik sem akkor valami más tulajdonság lesz az oka valószínűleg.

2019. okt. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!