Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy idősebb pasit zavarná ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idősebb pasit zavarná ha szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Alapvetően az idősebb pasik (is) bejönnek, de nem merek kezdeményezni, mert félek hogy elutasítanak mert szűz vagyok. A velem egyidősekkel nincs probléma, velük merek flörtölni, illetve kezdeményezni is.

Ha lenne egy nálatok fiatalabb csaj, és bejönne nektek, elutasítanátok azért mert szűz? Vagy valamilyen szinten hátrány lenne?

18 éves vagyok.


2019. okt. 5. 18:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. 38f
2019. okt. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavarna.
2019. okt. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem sok izgatóbb dolgot tudok elképzelni. Mindig vágyam volt, hogy valakinek az első legyek. Szerintem nem létezik férfi, aki ezért elutasítana.

35f

2019. okt. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem baj ha szűz és segítenék a dolgon !
2019. okt. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 ÉrettFfi ***** válasza:
Nos azóta mi történt?
2023. szept. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem zavarna! Voltam már tanító bácsi. Ha úgy adódna akkor lennék máskor is.
2023. szept. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!