Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szeretnék szexelni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék szexelni, nem találok sem barátnőt, sem alkalmi partnert. Mit csináljak? Nagyon rég voltam már lánnyal és rohadtul vágyom már rá.

Figyelt kérdés
Nem vagyok jó az ismerkedésben, jöttem már be tök szép lányoknak, de mindig elbénáztam. Már nagyon rég szexeltem, és megveszek már egy lányért:D
2019. okt. 6. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
nekem is jöhet egy csaj:) 29/F
2019. okt. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Vagy tanulj meg ismerkedni, vagy menj fizetőshöz.
2019. okt. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Akkor tanulj meg ismerkedni, szedd ossze magad. Ne vard azt hogy majd egyszer csak eléd terem egy no.
2019. okt. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha csak szexre vágysz fizetőshöz menj! ideig-óráig elleszel.
2019. okt. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

ha valakinek azért nincs csaja,de a nők szerint jóképű..az általában azért van mert az illető srác magának való és nem szeret ismerkedni,esetleg nem is tud.

Kell egy bizonyos fok vagányság,bátorság a csajozáshoz! Ha ez nincs meg,akkor a csajok soha a büdös életbe nem vesznek észre férfiként.. ha észre vesznek akkor max egy kedves fiúbarátként! De abból meg nem lesz szex!

Én is ilyen voltam.. Hidd el én már stílust váltottam,és bevált! Hajrá!

2019. okt. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Írd ki a gyakorira! Biztos jön majd egy csaj, csak neked. Ja, nem...
2019. okt. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt akar en is irhattam volna egy az egyben!

Fizetoson is gondolkoztam, de most nincs folos 20 ezrem, meg kicsit parazok tole

2019. okt. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Online bárhol- Badoo, Tinder, Facebook, Instagram

Előben is bárhol- szórakozóhelyek, házibuli, park, bevásárlóközpont, közösségi terek


De például buszon is szólítottak már meg.

2019. okt. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!