Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnővel jobb szexelni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnővel jobb szexelni, mint egy alkalmi partnerrel?

Figyelt kérdés

Tehát azzal jobb szexelni akit szeretsz is?

Miben másabb?


Sajnos én csak azt tudom, hogy alkalmival milyen, és szerintem barátnővel sokkal jobb lehet.


2018. ápr. 21. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
nekem volt mindkettő de nehéz eldönteni melyik volt a jobb. A barátnő azért csak hosszú távú, de az alkalmi is lehet jó ha vonzó és ügyes a csaj!
2018. ápr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Kb annyi a különbség mintha kivernéd magadnak vagy igazi puncit dugnál.

Nekem az alkamival a dugás nem ad sokkal több éléményt mintha kiverném, a barátnőmmel akit szeretek a szeretkezés pedig maga a menyország ..... össze sem lehet hasonlítani.

2018. ápr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Volt alkalmival is kevésbé jó, de nekem velük többnyire jobb. Egy barátnő becsicskít hogy ne így ne úgy... Én az alkalmikkal bármit megtehetek, így sokkal jobb!
2018. ápr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy jobb.. mivel szeretik egymást az emberek, szerelmesek.. teljesen átadják magukat egymásnak. Szeretkeznek, nem dugnak.
2018. ápr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Nekem az összes barátnőm olyan volt mint egy darab fa, az alkalmi partnereim meg mint a vadmacskák. Én az alkalmira szavazok!
2018. ápr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%

A kapcsolat is olyan lesz egy idő után mint az alkalmi.

A megszokás mindenhol ott van, a rózaszín köd csak egy ideig tart, tehát akik a szejelemre szavaznak, akkor felejtsék el, mert az csak időszakos, tehát marad a jó szex, ahhoz meg nem kellenek mély érzelmek, kémia kell hozzá...

2018. ápr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A jó szexhez csak külső vonzalom kell. A szerelem sem más, mint olyasvalakivel vagyok, aki marhára tetszik, és abból fakad az érzés, hogy viszonzásra talál. Ergo, én is tetszem neki. Kb. ennyi.
2018. ápr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha olyan vagy együtt, akit úgy tényleg szeretsz, a lelked is "elélvez"
2018. ápr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
15 év alatt ráunsz. Majd megtudjátok....
2018. ápr. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!