Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miylen érzés (nem fájdalomra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miylen érzés (nem fájdalomra gondolok) elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés

Nem arra vagyok kiváncsi, hogy mennyire vérzett vagy fájt, tudom, hogy ez mindenkinél más


De így konkrétabban mit ereztel mikor ‘átszakadt’? Ma valakitől azt hallottam, hogy egy roppanást érzett. Volt valakivel hasonló? Ez előtt még ilyen véleményt nem hallottam :’D


2019. okt. 7. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy roppant ott semmi:D nem éreztem hogy közvetlenül átszakadt.
2019. okt. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Éles fájdalom és kva nagy szétfeszítést de nem roppan ott semmi hacsak nem annyira durva a pasi ,hogy roppan a szeméremcsont na még az tud gcire fájni
2019. okt. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Hat en olyat ereztem mintha a hajgumim szakadt volna el, ezt nehez elmagyarazni, de hasonlo a roppanashoz de megse roppanas hanem gyengebb, viszont a hangja tenyleg olyan volt mintha egy gumi elszakadt volna😄
2019. okt. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére, a pasi tudott bánni velem annyira, hogy nem is véreztem és nem is fájt☺️ Eszembe se jutott, hogy nekem fájni fog😄 Egyébként ág első gondolatom az volt, hogy “ezt élvezik annyian mániákusan?”😂😂

Azóta persze megértem, azokat akik imádják🙄

2019. okt. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs se roppanás, se szakadó érzés, se semmi, nem hirtelen szakad át, hanem folyamatosan az aktus közben.

S nem, nem törvényszerű hogy fájjon - ha kellően figyelmes a partner. Az viszont tuti, hogy fájni fog, ha előre rágörcsöl valaki és ezért tudat alatt összeszorítja a hüvelyizmait.

2019. okt. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%

Fantasztikus. De ülni és hangosan fingani még nem tudok...

F

2019. okt. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!