Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt már hogy látott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már hogy látott valaki hogy cumiztok vagy szexeltek? Milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
2019. okt. 8. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Istenem... ez a cumizás kifejezés csak szerintem gáz?
2019. okt. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Mindenki cumizott kis korában. Nemtől függetlenül. És biztos, hogy mindenkit láttak cumizni többen is.
2019. okt. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Cumizni csecsemő koromban cumiztam , mindenki látta hát nem is tudom milyen érzés volt . Nem ordítottam szóval valószínűleg megnyugtató érzés volt.


Amúgy kulcsra zárt ajtón belül szoktam szexelni de ha mégis szabadban kívánjuk még egymást olyan helyre megyünk ahol senki nem lát de ha eszre is vésznek vagy kukkolnak nem igazan érdekel egyrészt nem veszem észre. Másrészt pedig épp el vagyok foglalva mással

2019. okt. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt igen
2019. okt. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Barátom egyik haverja nézte egyszer végig ahogy leszopom barátom.22L
2019. okt. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szüleim mániája, hogy random kopogás nélkül bejönnek a szobámba és egyszer pont akkor nyitottak be, amikor barátnőmmel szexeltünk.. Elég kínos volt :D
2019. okt. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen volt már.

Egyszerre izgatott is, és szégyeltem is magam

2019. okt. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!