Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs orgazmusom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs orgazmusom?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el szexuális életet élni a barátommal. Eleinte nagyon nehezen ment be, de moat már tök jól működik, viszont amikor csinálja egyáltalán nem érzek különösebb élvezetet, és az orgazmusig sem jutok el, pedig rendesen nedvesedem meg fel is vagyok izgulva.
2019. okt. 8. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem jol csinal valamkt a baratod talán, vagy nemtudom
2019. okt. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 5eve nincs orgazmusom. 🥴 Sehogysem. Hiába csinál akármit a pasim. Elég szar.
2019. okt. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Nekem soha nem is volt. Nem is érdekel hogy nem volt. 36/l
2019. okt. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Azért, mert még csak az elején vagytok. Adj időt magadnak, egyre jobban és jobban fogod élvezni 😊 Illetve a barátod ha ujjaz, az is segíthet, mégpedig úgy, hogy keresse meg a G pontod, és kezdje el izgatni, és úgy a tested "megtanulja" hogy milyen jó érzés, de ne keseredj el ha az első után nem tudsz elélvezni😊 Nekem is így ment, persze mindenki más, de megfelelő idő és alkalom után menni fog. Szeretkezés előtt elő tud készíteni ezzel a G pontos ujjazással, esetleg el is juttathat orgazmusig, (akár többször is) és emiatt nagyobb az esélye annak is hogy miközben együtt vagytok sikerül ott is😇
2019. okt. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem sikerült még :/
2019. okt. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

16 éve nincs és sose volt. Attól még a szex nagyon jó.

Ha egyáltalán nem élvezed magát az aktust, az tényleg nem oké. Vonzódsz hozzá igazán? Vagy nem túl nagy neki? Fáj?

2019. okt. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért? Mert nem irányítod... adj neki visszajelzéseket (nem mindenki találja ki mindig mi jár a fejedben), jelezd neki neked mikor jó, vagy nonverbálisan, vagy akár szóban. Ha maszturbáció közben el tudsz jutni a csúcsra, akkor ültesd át annak a technikáját az együttlétekbe.

Igenis merd kifejezni magad, merj kérni, ha kell akkor húzd oda a kezét a csiklódra, vagy utána kérd meg, hogy még nyaljon, ujjazzon, akármi. Az orgazmus neked is jár :)

2019. okt. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!