Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs illetve hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs illetve hogyan lehetne orgazmusom? 19/L

Figyelt kérdés

Sose volt még orgazmusom semmilyen formában. Azt, hogy magamnak csináljam nem annyira kívánom, ha elkezdem semmi különleges vagy jó erzest sem tapasztalok, és sajnos az időt sem annyira szánom rám. Kapcsolatban élek már több mint 1 éve, nagyon élvezem a barátommal az együttléteket, de sose jutok a csúcsra. Többen mondták már, hogy az lehet a gond, hogy nem engedem el magam, de én úgy érzem felszabadult vagyok, bár az igaz, hogy mindig azt lesem, hogy neki mi a jó. Van egy pont amit ha izgat, úgy érzem, hogy nem birom tovább és kéztetést érzek, hogy elvegyem a kezét, de ezt nem egy kellemes érzésnek mondanék. Volt, hogy úgy gondoltam, ha ezt kibírom és folytatja meglesz, de akkor sem.:(Nem szeretném, hogy ez gondot okozzon a kapcsolatunkban, nincs semmilyen technikai probléma a barátommal, egy fiúval sem sikerült eddig. Volt, hogy egy órán keresztül kényeztetett, de semmi, a közelében sem éreztem magam, bár nem is tudom mit kéne érezni:(

Nagyon reménytelennek érzem a helyzetet.

Kérlek értelmes válaszokat írjatok, és olyan aki tudna tanácsolni valamit.


2018. dec. 22. 22:19
 1/7 anonim válasza:
51%
Rengeg nő van így mint te. Olvass utána a neten. Általában valami régebbi lelki trauma az oka ami gyerekorodban történhetett
2018. dec. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék több perverz privát üzenetet, leírtam, hogy van barátom, nem fogom megcsalni!
2018. dec. 22. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
ki kellett volna írnod, hogy nem kérek privátot akkor nem kaptál volna
2018. dec. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél vibrátor ,vagy menny el nő gyógyászhoz és mondd el a panaszod,hátha tud valamit tanácsolni/csinálni .
2018. dec. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Csak ne görcsölj ezen, és menni fog.
2018. dec. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 csigabigaa ***** válasza:
Nekem volt egy olyan kapcsolatom, hogy csak “összejártunk”... nem mondom, hogy nem éreztem iránta semmit, mert akkor képtelen lettem volna vele lefeküdni, de kapcsolatban nem voltunk. Jókat szexeltünk, de soha nem mentem el vele. Pedig tudtam, hogy képes vagyok rá, mert előtte mindig volt. 3 hónapig tartott.... aztán megismertem a mostani páromat. Soha nem fordult elő, hogy ne menjek el. Sőt akár pillanatok alatt képes vagyok rá. Ja és ez 9 év alatt nem változott :D Szóval az érzelem!!! is fontos tényező, illetve agyban is ott kell lenni :)
2018. dec. 23. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

majd lesz

ne görcsölj rá

abban a pillanatban lett mikor képes voltam letenni az elvárása magammal szemben és elengedtem ezt a témát ha nem érdekel

nekem 5év után lett és azóta is van :)


DE a maszturbálás segíthet felfedezni a tested

ne mástól várd azt h legyen a saját orgazmusodért neked is tenned kell

legyél önzőbb vagyis ne csak adj hanem kérj és kapj is

mond el mi esik jól és mi nem mutasd meg neki


alap h a nőknek ezt tanulni9 kell mert a tested nem képes rá magától, hanem meg kell tanítani, rá bejáratni az idegpályákat, meg kell tanulnod neked mi a jó és mi nem, kísérletezni,

javaslom olvass sokat a témában lehetőleg nők által irt könyveket

menj el joni masszázsra

2018. dec. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!