Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vagyaid.hu-ról vélemények?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagyaid.hu-ról vélemények? Szerintetek mennyi valós szemely van fent? Es mennyien pasik akik csajnak adják ki magukat?

Figyelt kérdés

2019. okt. 9. 12:55
 1/5 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
A legtöbb nem is pasi hanem kamu női reg, hogy vegyél vipet. Pár napig fent van vmi fb lopott kép egy szexi csajrol és törli magát.
2019. okt. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Arányaiban pont annyi mint a többi társkeresőn (love, eropolis, szexrandi stb.), s még sokszor ugyanazok az emberek. A Tinder egy fokkal jobb, de ott is rengeteg a kamus.
2019. okt. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Ugyanolyan legalja oldal mint a legtöbb ilyen.

Rengeteg kamu profil, nagyon sok meleg ratyi nőnek hazudva magát lopott instagarmos képekkel.

Sok nagyon vidéki 50-60 as nő gusztustalan képekkel, és a maradék pedig ego booster.

Nagyon nincs fent olyan aki komolyan is gondolja.

2019. okt. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Most már 2 éve vissza vissza térek az oldalra így összegyült tapasztalat. Itt sem könnyü ismerkedni ahogy mashol se sőt vannak kamuk is de eddig akit jelentettem azonnal kitiltották (pl googleben megtaláltam a képét). A legegyszerübb ha rákeresel googleben ha gyanus a kép. A másik hogy van arcképigazolás én is csináltam ugy kb tuti nem kamu az illető. Van sms igazolás is (ingyenes). Tök ingyen is lehet irogatni, csak akkor kell fizetned ha olyannak akarsz irni akit épp mindenki letámad, kb ez az új regisztráltakra vonatkozik de ki lehet trükközni, ha kicsit később írsz már ingyen van! Én nem vagyok egy szuper jóképü pasi és gazdag se, nekem pl életben sokkkal nehezebb ismerkedni mint az oldalon. Szóval ha máshol az életben nem tudsz pikpak nőket felszedni akkor azért ne várd azt hogy itt tök ingyen percek alatt jönnek majd hozzád a nők. De igy is sokkal egyszerűbb mint élőben. Nekem bejött ezért is térek vissza mindig de ebbe is bele kellett jönnöm először nem sok sikerem volt. Egyébként érdemes a naplókat olvasgatni ott is írnak tanácsokat nők is.
2021. máj. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az internet szégyene az az oldal undorító pasik vannak rajta tettenetesek.. akire nagyon vigyázni kell egy extreme pervet nevű profil, össze akarja verni a lányokat szex közben és hányásig kényszer szopatni undorító az ember mindig ugyanúgy kezdi a köszönést szub dom szadomazo szavakat használja
2021. nov. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!