Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, akik nagyon régóta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, akik nagyon régóta vágynak egy nőre, előfordulhat, hogy az első szexuális együttlétkor csőd9öt mondanak az izgalomtól?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki évek óta szeretne meghódítani, elmondása szerint mindig én voltam számára a legvonzóbb nő. Most közelebb kerültünk egymáshoz. Mindig is ismertük egymást, tehát nem idegenként kezdtünk el ismerkedni, pontosan tudja milyen vagyok, csupán kapcsolati síkon indult most az ismerkedés.Első együttlétkor nehezen működött a dolog. Éreztem Rajta,hogy borzasztó feszült, nehezen oldódik.Nem erőltettük, bár Őt borzasztóan zavarta ez. Hosszabb idő telt el a második együttlétig, ahol az előzőhöz hasonlóan már kezdettől éreztem,hogy stresszel, amit óvatosan ugyan, de enyhe biztatással oldani próbáltam.

Szerintetek előfordulhat,hogy annyira álmai nője voltam, és annyira vágyott rám,hogy ez hozza elő Benne az izgalmat olyan módon,hogy nem működik?Egyébként izgalomba jön, érzem,hogy borzasztóan kíván, tesz is érte, de ha odakerül a sor lankad...


2019. okt. 11. 09:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
előfordulhat,igen.
2019. okt. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Előfordulhat. Hosszabb előjáték esetleg?
2019. okt. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Megeshet az ilyen.
2019. okt. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Előfordulhat ilyen. Gyakoroljatok minél többet, minél gyakrabban, akkor menni fog neki.
2019. okt. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Benne lehet igen

Régóta akarta és most összejött

Lehet fel sem fogta mi történik

2019. okt. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat. Na és akkor mi van? Fontos vagy neki és nem szeretne gyengén produkálni, mert jót akar neked. Az én expasim fél évig csinálta ezt. Utána elmúlt.
2019. okt. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak tul meg akarta mutatni a dolgot, es elidegeskedte. Azt tanacsolom, hogy ne elore megtervezett legyen a dolig, hanem inkabb spontan, hirtelen. Ugy nem fog annyira rastresszelni, mert nemnlesz ideje felkeszulni. De ez normalis. 2-3 alkalom es megnyugszik es minden okes lesz.
2019. okt. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Nem váltogatom a pasijaimat, ezért nincs nagy tapasztalatom ezen a téren.Az előjátékkal nincs gond,fordítunk rá időt. Én viszont rosszul élem meg, mintha csalódást okoztam volna. Bár messzemenőkig tagadja ezt.
2019. okt. 11. 10:14
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt ilyen, nagyon rossz erzes. Vegre osszejott a lany akiert honapokat kuzdottem, en is tulstresszeltem, pedig volt elotte mar par lany. Nem sikerult 2x...

Utana egy hetig nem nyultam magamhoz, ekkor sikerult, de epp emiatt 1 percet se birtam :DDD Nagyon egtem. Utana meg feszultebb voltam, aztan kesobb berugva sikerult, mert nem stresszeltem annyira. Ezutan megszunt a problema, mar nem stresszeltem, es hatalmasakat szexelunk :DD


Legy turelmes, es ha adhatok egy tippet: probald minel spontanabb helyzetben elerni a szexet, varatlanul, akkor nincs ideje rastresszelni (tehat ne ugy h na most nemsokara szexelni fogunk)

2019. okt. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Igen, én is jártam már így új kapcsolat elején...
2019. okt. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!