Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Elvàrjátok az első egyűttlètko...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvàrjátok az első egyűttlètkor a viszonzást?

Figyelt kérdés

Szeretnêk lefeküdni a barátnőmmel

Neki van tapasztalata viszont én csak fiúval voltam

Nem félel a viszonzástól mert szeretem és én is akarom.

Ti elvárnátok a viszonzást vagy a helyzet hozza? Nemet és kort is köszi

23/L



2019. júl. 15. 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Én nem várnám el, főleg ha a másik tapasztalatlan vagy nincs sok tapasztalata még.
2019. júl. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se várnám el. Idővel úgyis kialakul. 24/l
2019. júl. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de szerintem a szex az egy kölcsönös dolog. Ha tapasztalatlan nyilván segítek neki de az úgy nem oké hogy meg sem próbálja.
2019. júl. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg elengedni magad és törekedj arra, hogy kölcsönös legyen. Remélhetőleg figyelmes lesz és vezetget téged.
2019. júl. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mikor először voltam együtt a barátnőmmel, mindketten teljesen tapasztalatlanok voltunk, mert előtte csak férfiakkal feküdtünk le. Én voltam a bátrabb, ő nagyon félénk volt, de nem volt bajom ezzel. Úgyhogy első alkalommal csak én csináltam neki. Meg is beszéltük előtte, hogy ha ő még nem érzi teljesen késznek magát, csak az én kedvemért ne erőltesse. Csak hadd csináljam, amit akarok, illetve természetesen azonnal szóljon, ha valami nem tetszik neki. Így is lett, és a következő alkalommal már ő is viszonozta.

35/N

2019. júl. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen,elvárom.Mint ahogy előttem írták,a szex kölcsönös dolog,és én is ki akarok elégülni.Segítek neki,ha félénk,de ha egyáltalán nem akar hozzám nyúlni,akkor nincs felkészülve a szexre.

19/L

2019. júl. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Úgy vagyok vele,mint a 6.valaszolo

Ha ő is szeret és kiván akkor miert nem akar hozzamérni? Kielegiteni? Elso alkalommal en tukon ultem hogy en kovetkezzek es csinalhassam vegre

2019. júl. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem,ha másik "szűz" e téren. de azért jó ha próbálkozik...
2019. júl. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nem várom el, egyébként is jobban szeretek adni mint kapni ilyen téren. (Volt aki a kapcsolat során sem szerette viszonozni pedig kibszott jó volt benne)

18/nyilván lány:)

2019. júl. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!