Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Csalódás, ha az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Férfiak! Csalódás, ha az első együttlétkor kiderülne, hogy a lánynak elég kicsi melle van?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy a férfi, aki tetszik.. hát, úgy gondolom, hogy a nagyobb mellekre bukik. Az enyémek meg sajnos kisebbek az átlagnál. Tudom, hogy ha szeret, akkor így kell szeretnie,stb., de azért mégis. Ez csalódás lesz neki? Vagy ha nem szeretitek eléggé a lányt, akkor ki is ábrándultok ennyitől? Köszi a válaszokat.
2013. jan. 13. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Dehogy csalódás.Alapból lehet látni,hogy kis melle van.
2013. jan. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ismerkedéskor zoknival tömöd ki magad? Ha nem, akkor nem fogja meglepetésként érni, ha lekerül a melltartó...
2013. jan. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jaj, ekkora butaságot rég olvastam itt:D Ne parázz, semmi gond nem lesz. Örül majd, hogy meztelenül láthat. Komplexusokat félre, és szexre fel! :)
2013. jan. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Hunter92 ***** válasza:
Ha tényleg szeret, akkor teljesen mindegy, hogy mekkorák a melleid, imádni fogja őket.
2013. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
egyrészt alapból is látszik, nem lesz meglepetés, másrészt nekem egyébként is jobban tetszik a kis mell
2013. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

az első együttlétet meg kéne hogy előzze a szerelem érzése, és akkor meg ugye már mindegy, mekkora a melle, mert úgy fogadja el a lányt, ahogy van, mert szereti!

én ha nem szeretem eléggé a lányt, nem is járok vele...

2013. jan. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mikor ebben a lúzer életemben odáig eljutok végre, hogy együtt legyek egy lánnyal, a legkevésbé sem fog érdekelni a mellmérete. ha emiatt csalódik, vagy kiábrándul akkor felejtsd el.
2013. jan. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, némiképp megnyugtatott. :)

És nem lúzer a pasi, messze megkaphatna bárkit, ezért is izgulok annyira. És nem szoktam zoknival kitömködni, de azért lehet korrigálni a helyzeten, meg bővebb felsők, ilyesmi... :)

2013. jan. 13. 18:56
 9/10 anonim ***** válasza:
én is ettől félek, ezért nem merek levetkőzni előtte.:(
2013. jan. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a kismellű nők jönnek be, és egyáltalán nem tetszenek a nagy csöcsök. Inkább az átlagosnál kisebb mell tetszik, de tudom, a férfiak nagyobbik része nem így gondolja. Pedig a nagyobb mellel nagyobb gond is jár, különösen idősebb korban.
2013. jan. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!