Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Ti kaptatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti kaptatok már erényövet a barátnőtöktől, feleségetektől azért, mert egy buliban flörtöltetek egy másik nővel?

Figyelt kérdés
A flört igazából csak beszélgetés és egy kis tánc volt.
2019. okt. 13. 21:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Kaptatok = bezárt
2019. okt. 13. 21:50
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Izgi kis játék, élvezni fogod :)
2019. okt. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
jogilag nem korlátozhat semmiféleképpen, szabad országban élünk
2019. okt. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Ó hogyne, meg egy drénkörtét a hátsóba és 3 hét szobafogságot :D Az erényövet az ember nem csak úgy kapja, hanem egyfajta "büntetés" a DS kapcsolatokban az adott "vétségért".
2019. okt. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért mert flörtöltem volna mással nem. Mondjuk ha van párom (és szeretem) akkor eszembe nem jutna mással kezdeni.

Egyébként használtunk már erényövet, nekem/nekünk bejött anno.

2019. okt. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

van egy erényövem, ami néha felkerül pár órára-fél napra. néha-néha 2-3 napra is. alapvetően nem a féltékenység miatt van és ez sztem nagyon nem is jó erre!


de volt már olyan, h nem bírtam ki h ne nézzek meg egy csajt, meg volt olyan h egy csaj odajött hozzám dumálni, és utána a barátnőm "viccesen" megjegyezte, hogy ezért bizony fel fog kerülni rám az erényöv. és hát ilyenkor nem viccel soha... de ez nem féltékenység csak szimplán egy indok, néha én magam provokálom ki.

2019. okt. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!